Queen & Adam Lambert: Show musí pokračovať

(TV film)
  • Česko Queen & Adam Lambert: The Show Must Go On (viac)

Tento dokument zachytáva Adama Lamberta, ktorý prevzal spevácky mikrofón po Freddiem Mercurym v legendárnej skupine Queen. Spolu s ním uvidíte Anastaciu, Davida Bowieho a iných... (RTVS)

filmmovier

Příběh Queen a jejich fenomenálního návratu po letech na koncertní pódia díky zázračnému chlapci, který je Freddiemu v tolika věcech podobný - a zároveň je jeho nejlepším nástupcem. Tohle prostě musel být osud. Další ukázka toho, že funguje. Dokument, u kterého se u mně střídaly slzy s husí kůží a občas i obojí zároveň. Veliká paráda. ()

Rozjimatel

Ako veľký fanúšik Queenu som sa celkom rád dozvedel, čo robili Brian a Roger posledných 30 rokov. No a ako vidím, dodnes nezaháľajú, čo je určite lepšie ako rýpať sa doma v záhradke, či sedieť pred telkou. K Adamovi Lambertovi len toľko, že som až doteraz netušil, že existuje, ale musím uznať, že je celkom slušný spevák, predovšetkým vo výškach. Síce v pesničkách Queenu mi jeho hlas až tak veľmi nesedí, ale ten Led Zeppelin zaspieval vynikajúco. Čo sa týka samotného dokumentu, je ako reklamná kampaň na ďalšie turné Queenu, robí sa veľké haló okolo údajného znovuzrodenia skupiny, otrepané frázy sa opakujú až do zblbnutia. Všetko v zmysle takej dosť zvrátenej filozofie, že keď sa o Queen nehovorí, akoby nikdy neexistovali. ()

Arsenal83

Adam Lambert je úžasný spevák, fakt klobúk dole, skvelý rozsah, žiadnu pesničku nepokazí a zaspieva aj toho Freddieho. Ale predsa je len počuť, že ten Freddie bol proste nedostihnuteľný, neskutočný hlas, keď mu nedokáže ani po desaťročiach nikto konkurovať. Veľmi dobrý dokument, hoci tej teplej zložke sa nemuseli toľko venovať, ale to dne suž musí byť. ()

Flego

Queen bol fenomén a bude stále. Jedna z najlepších kapiel (pre mňa najlepšia) sveta nemôže nikdy vymiznúť z nášho sveta. Zmŕtvychvstanie po Freddyho smrti je obdivuhodné a vďaka nezlomnej viere a náhodnému stretnutiu s americkým talentom Adamom Lambertom je Queen stále živý. Dokument reflektuje na slávne časy, ale venuje sa hlavne ceste k novým začiatkom. P.S. Už sa teším na živé stretnutie na koncerte v Londýne 17.6.2021 v rámci turné The Rhapsody Tour. ()

Maynard.

Kdo je Adam Lambert? Tak teď už znám odpověď. Je to "novej" zpěvák jedny z nej kapel ever. Neměl sem v plánu se na tohle takle v sobotu večer dívat, ale skončil Zaklínač a tohle hnedle dávali. Tak sem to sjel uplně bez problému celý. Je tady spoustu novejch rozhovorů, ale i starejch s Fredim. Taky je tady pohled na to jak se spolu potkali, ale jak i po smrti Frediho nevěděli co sami se sebou. Našli se v podobný píčovině jako je česko hledá superstár, no vidíš, i takle se dá dostat do Queen. Za mě zpívá fakt parádně. Už jjen to, že o něm Brian May a Roger Taylor řeknou, že je to nejlepší zpěvák na Světě asi něco znamená. Dokument výživnej, velmi informatiní a pěkně poskádanej. Queeen jsou fakt pecka! Jo a von je to taky homosexík :o) ()