Vztahy s matkami jsou vystaveny zkoušce a Rue se snaží zotavit. Lexi přemýšlí o důsledcích svých činů a Nate oslavuje nově nabytou svobodu. (HBO Max)

jirikzaboj

Od Rue se opět příběh posouvá k postavám Cassie, Maddie a Nateovi, což byla fakt nuda a čekal jsem lepší práci se scénářem po jistém zjištění. Samotný Nate byl ale docela fajn a například dialog s matkou po odchodu otce byly fakt skvělý a věřil jsem jim to. Epizoda je o dost přímočařejší, než všechny dosavadní epizody ve druhé sérii a i tak se tady hodí random postava a její vykreslení, viz. Kat a Ethan, kteří tady jsou prostě jen tak zatím for nonsense. Zato Lexi a Fezco mají další společnou scénu. Je to sice krátká, ale za to kouzelná scéna a zpěv Stand by me mě moc potěšil. Už teď se těším na to, jak bude vypadat hra od Lexi. Na závěr Rue nějak prozře a chystá se na další odvykačku. Noo uvidíme. Ty její scény mě pomalu začínají unavovat a docela dost mi vadí, že si tvůrci nedali více práci se Zendayou, coby beznadějnou smažkou. Tady i v tom největším detoxu vypadá atraktivně a neautenticky. ()

Anderton

Podľa mňa sa tu dej hýbal síce dopredu stále pomaly, ale tak nejak ucelenejšie a cielenejšie ako v niektorých skorších epizódach. Spočiatku nás čaká viacero dlhých dialógových pasáží, ktoré sú ale kvalitne napísané. No a vo finále to už naberie celkom slušné grády. I keď máte dojem, že pri istých činnostiach, napríklad so zbraňou, sledujete noir s tridsiatnikmi a nie mentálne ešte nie príliš vyvinutých teenagerov. Ale bohvie ako to je v tej Amerike... ()

Frajer42

Větší hustotu psychopatů na metru čtverečním, byste nenašli ani při setkání České pirátské strany či Strany zelených. V rámci této epizody musím vyzvednou herecké výkony všech zúčastněných, protože to bylo něco neskutečného. Ať už je řeč o tom feťáckém čmoudovi, jejíž dějová linka mě paradoxně stále baví ze všech nejméně, či psychopatická bloncka, které bych dal okamžitě do rukou oscara, protože, to co předvedla v tomto díle za záchvaty, tak z toho se mi tajil dech. Moc se líbí vztah Lexi a dealera. Lexi považuji za jedinou slečnu v tomto seriálu, která by stála za smočení a její dealerský fešák je zase tím jediným, na kterého bych naskočil, kdybych byl v některých partiích o 20 čísel kratší. Jejich vztah je zdaleka nejromantičtější, nejnormálnější a nejméně toxický ze všech vztahů v tomto seriálu. Celkově tato epizoda nebyla až tak monstrózně našlapaná, ale obsahovala několik kurevsky silných momentů. [80 %] ()

oasismanik

Na začiatku som sa bál, že to bude hneď ďaľšia epizoda prevažne s Rue. Aj keď tá minulá bola absolútny masterpiece, dve také hneď po sebe by som už asi nezvládol. Našťastie sa ukázalo, že nie a Rue túto epizodu iba otvárala a zatvárala, hlavným hýbateľom deja bol tentokrát Nate a opäť špičková práca, za mňa ide skrátka o aktuálne najlepší seriál. ()