Dvaja bývalí vojenskí námorníci Spencer (HULK HOGAN) a Brubaker (CHRIS LEMMON) chcú rozbehnúť biznis s výrobou technologicky vyspelých lodí, ale z kontraktu zíde. Vďaka Megan Whitakerovej (FELICITY WATERMANOVÁ), ktorá sa musí vydať, inak príde o dedičstvo, sa problém vyrieši – Spencer sa s ňou ožení. A keď sa stanú vlastníkmi mapy s pokladom, rozhodnú sa, že ho nájdu. Pravdaže, v pätách majú moderných pirátov... (oficiálny text distribútora)

Wishkah odpad!

Hulk Hogan je skvělý wrestler, ale mizerný herec. V ringu z něj charisma doslova teče, ve filmu nebo seriálu máte co dělat aby ste se v emocionálně vypjaté scéně nezačali smát. K tomu jakási mořská verze KITa který nemluví ()

Eldoth

Je to už poměrně dlouho co tento seriál běžel v televizi. Vzpomínám si na jeden díl, který byl těžká vykradačka prvního predátora, ale baby slušný, akce taky ...jen ty hloupoučké dialogy a tuny klišé kazí celkový dojem ...A vůbec, je to celé takové " mírně řečeno " ...směšné. ()

Movie Gourmet

Jako podstatně mladší jsem to sledoval a dalo se na to koukat. Ano, sice nic světoborného, ale dalo se to. Dnes už bych to nedával. Verdikt: 1* a 20 %. ()

Candyman

Dám 3, protože když to dávali sledoval jsem to a asi se mi to i líbilo, takže průměr. Teď bych se tomu možná jen zasmál, ale možná taky ne :) ()

rogger

Vždy je ťažké hodnotiť seriály alebo filmy z detstva bo za mladi väčšina z nás veľké nároky nemala. No toto patrí fakt k tým horším výplodom hollywoodskej fantázie pre pubertálne deti. ()

JP84 odpad!

Ptákovina na entou ve které Hulk Hogan nosí stále stejné tričko a občas vyrve ze země nějaký ten strom.Hogan býval v ringu sice velký šoumen,ale to z něho herce nedělá.Nelíbilo se mi to ani ve dvanácti letech,a to je co říct,když si vzpomenu,na co jsem se tehdy díval. ()