Dvaja bývalí vojenskí námorníci Spencer (HULK HOGAN) a Brubaker (CHRIS LEMMON) chcú rozbehnúť biznis s výrobou technologicky vyspelých lodí, ale z kontraktu zíde. Vďaka Megan Whitakerovej (FELICITY WATERMANOVÁ), ktorá sa musí vydať, inak príde o dedičstvo, sa problém vyrieši – Spencer sa s ňou ožení. A keď sa stanú vlastníkmi mapy s pokladom, rozhodnú sa, že ho nájdu. Pravdaže, v pätách majú moderných pirátov... (oficiálny text distribútora)

Eldoth

Je to už poměrně dlouho co tento seriál běžel v televizi. Vzpomínám si na jeden díl, který byl těžká vykradačka prvního predátora, ale baby slušný, akce taky ...jen ty hloupoučké dialogy a tuny klišé kazí celkový dojem ...A vůbec, je to celé takové " mírně řečeno " ...směšné. ()

Movie Gourmet

Jako podstatně mladší jsem to sledoval a dalo se na to koukat. Ano, sice nic světoborného, ale dalo se to. Dnes už bych to nedával. Verdikt: 1* a 20 %. ()

Hulk Hogan

Žasnu do čeho všeho se v tý době vrážely prachy a co si lidi od filmu dovolovali. Dneska je už naprosto nemyslytelný, aby něco takovýdleho vzniklo, ale tenkrát úplně bez problémů. Stačilo sehnat charizmatickýho hlavního hrdinu (Hasselhoff, Nick Slaughter), pár koček v plavkách a zasadit děj někam na slunečnou pláž. A bylo! Tohle je prakticky to samý, jen o něco blbější. Celý to táhne Hogan, bez kterýho by o tohle v televizi nikdo pohledem nezavadil. Leda snad kvůli všem těm "pamelám", co tam lítaj po pláži. Koncept se super člunem je sprostě okopírovanej superauťák KITT z Knightridera, akorát myslim neumí mluvit. Místo něho mluví Hulkův přiblblej parťák. Ale přesně z takovejdlech věcí se postupem času stávaj takřka kultovní záležitosti. Typickej produkt tý doby, kterej by dneska už jen stěží obstál, ale na podobnejch věcech jsem vyrost. ()

Candyman

Dám 3, protože když to dávali sledoval jsem to a asi se mi to i líbilo, takže průměr. Teď bych se tomu možná jen zasmál, ale možná taky ne :) ()

rogger

Vždy je ťažké hodnotiť seriály alebo filmy z detstva bo za mladi väčšina z nás veľké nároky nemala. No toto patrí fakt k tým horším výplodom hollywoodskej fantázie pre pubertálne deti. ()

JP84 odpad!

Ptákovina na entou ve které Hulk Hogan nosí stále stejné tričko a občas vyrve ze země nějaký ten strom.Hogan býval v ringu sice velký šoumen,ale to z něho herce nedělá.Nelíbilo se mi to ani ve dvanácti letech,a to je co říct,když si vzpomenu,na co jsem se tehdy díval. ()