F1: Touha po vítězství - Série 5

(séria)
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2023, 6 h 26 min (Minutáž: 31–49 min)

Všechny týmy kompletně předělaly svoje závodní auta a sezóna 2022 slibuje napínavou podívanou. Letos může titul získat kdokoli! (Netflix)

dO_od

// Pro fanoušky Mercedesu a Ferrari to je jen oživování traumat z loňské sezóny, pro fanoušky Red Bullu zvěčněná chvilka slávy, která se doufejme už nikdy nebude opakovat, pro ostatní jako obvykle nadstandardní sportovní dokument s kupou akce, emocí i zákulisních přestřelek, které jinde neuvidíte. Slovy aktérů prostě víc Top Gun než normální dokument. A to je dobře. ()

Sachy

O končícím Vettelovi skoro nic.Hamilton se v záběru objevil akorát v nakym divokým modelu před závodem.Russel 8x na bedně a první vítězství nezájem.Hlavni téma poloviny sezóny porpoising taky nic moc.Je to jak v minulé sezóně kdy mají mraky záběru 4 velkých cen z různých úhlů pak to namíchají do divného mixu.Günther Steiner,Binnoto,Horner a šašek Ricc.Cekal sem něco k rivalitě sainz-leclerc nebo incident max-checo z Brazílie, možná jeřáb v Japonsku. ()

Hanys_

Poprvé jsem měl pocit, že se ten formát začíná vyčerpávat. A nemyslím si, že by to bylo "nezajímavou sezonou", protože se toho dělo furt hodně. Asi mi prostě vyhovovalo víc, když Netflix dělal dramata i tam, kde vůbec nebyla. Takhle je to jen strojený "něcovícneždokument", který ale v polovině dílech nemá moc co nabídnout. 7/10 ()

Trešlson

A jsou to vlastně ty čtyři s odřenýma ušima. Spousta věcí, které si zasloužily větší insight nebyla vůbec zmíněna a nad rámec informací, které jsme mohli vidět a dozvědět se je při sledování loňské sezóny, toho moc nového nepadlo. Loňskou sezónu bych v žádném případě nudnou nenazval, ale Drive to survive se to nepodařilo úplně "prodat". Jako doplněk pro fanoušky F1 ale stále povinností. ()

vyfuk

Laťka je nastavená tam, kde neustále. Čím jsme dál tím více je to to samé. Nápad, že by se takto mohla mapovat každá sezóna byl na začátku zajímavý, ale nyní s odstupem času je to skoro to samé jako Ulice. Ty samé kecy a ty samé příběhy. Uznávám, že moje hodnocení tomu moc neodpovídá, ale faktem zůstává, že snaha se dívat na každou další sérii je dost slabá. ()