F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa Trešlson k tomuto seriálu (3)

Série 5 (2023) (S05)

A jsou to vlastně ty čtyři s odřenýma ušima. Spousta věcí, které si zasloužily větší insight nebyla vůbec zmíněna a nad rámec informací, které jsme mohli vidět a dozvědět se je při sledování loňské sezóny, toho moc nového nepadlo. Loňskou sezónu bych v žádném případě nudnou nenazval, ale Drive to survive se to nepodařilo úplně "prodat". Jako doplněk pro fanoušky F1 ale stále povinností. ()

Nová éra (2023) (S05E01)

V prvním díle jsme se nad rámec obvyklých informací moc nedozvěděli a navíc sestřih závodu v Sakhiru byl o poznání méně dramatický, než co se při něm fakticky dělo (předjíždění Verstappena s Leclercem na ploše několika kol bylo skvělé a krásně demonstrovalo, jak se radikální změny monopostů propsaly do těsného závodění). Ale pořád je fajn být zpět a vychutnat si reakce účastníků jak jim "zobák narostl". 8/10 ()

Forza Ferrari (2024) (S06E08)

Monza super. Sainz v Leclerc o třetí místo bylo pro tifosi na pár infarktů, ale taky by slušelo říct, že ty dva se dost respektují a rozhodně to mezi nimi není tak vyhrocené jako třeba mezi Gaslym a Oconem. Ale teda za Singapur by si produkce zasloužila střihnout za uši... Sainzovo záměrné nechávání Norrise v DRS, Norris, který bránil Russela, který se vyboural kvůli tomu.. vím, že tam nejde dát všechno, ale o tohle byla vážně škoda diváky připravit.. doporučuji si pro kontext pustit nějaký sestřih tohoto závodu.. ale Fred je borec a velký sympaťák.. těžko byste teď mezi jednotlivými principály hledali oblíbenějšího.. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů