F1: Touha po vítězství - Série 6 (2024) (séria)

Forza Ferrari (S06E08)

(epizóda)
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2024, 45 min

Hudba:

Walter Mair

V Itálii je Ferrari něco jako náboženství. A tak když do Monzy dorazí tým téhle stáje, vzhlíží fanoušci k novému řediteli Fredu Vasseurovi, aby vyslyšel jejich modlitby. (Netflix)

TeeAge

Či je človek fanušíkom Ferrari, či nie, to Pole Position v Monze bol jednoznačne moment, ktorý rozpumpoval emócie určite každého diváka F1. Krásna epizóda, po ktorej si človek pomyslí, že jediné rozhrešenie pre Ferrari za to, že pošlú preč Sainza za Hamiltna môže byť len majstrovský titul pre Forzu v roku 2025. Ps: Nenastríhať do finále Singapúru 2023 Sainzov strategický ťah držat Norrisa vrámci DRS je bolestným nedostatkom inak skvelej epizódy. ()

Trevor

Práve za ten Mc Laren iba 4 ale inak skvelé spracovanie od úvodu že čo tu ten týpek vôbec chce veď ani nie je Talian až po najväčšiu nádej za 15 rokov...ďalšiu v poradí. Aj tak je každému jasné že budúcnosť má meno Oscar. ()

Trešlson

Monza super. Sainz v Leclerc o třetí místo bylo pro tifosi na pár infarktů, ale taky by slušelo říct, že ty dva se dost respektují a rozhodně to mezi nimi není tak vyhrocené jako třeba mezi Gaslym a Oconem. Ale teda za Singapur by si produkce zasloužila střihnout za uši... Sainzovo záměrné nechávání Norrise v DRS, Norris, který bránil Russela, který se vyboural kvůli tomu.. vím, že tam nejde dát všechno, ale o tohle byla vážně škoda diváky připravit.. doporučuji si pro kontext pustit nějaký sestřih tohoto závodu.. ale Fred je borec a velký sympaťák.. těžko byste teď mezi jednotlivými principály hledali oblíbenějšího.. ()