F1: Touha po vítězství - Série 5 (2023) (séria)

Za všechno může šéf (S05E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Matter of Principal (viac)
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2023, 45 min

Hudba:

Walter Mair

Na jezdce i vedení týmu Ferrari se soustředí velká pozornost. Uspěje stáj před zraky spousty celebrit v premiérovém závodě v Miami a změní pravidla hry v Silverstonu? (Netflix)

Sany33

Príbeh: Ferrari sa márne snaží konkurovať ostatným stajniam nakoľko má v hre o titul veľmi zlé rozhodnutia, ktoré ich stoja popredné miesta v rebríčku FIA. Prevedenie: Pekná sonda do tajov stajne Ferrari a samozrejme na pozadí Sainzov prvý titul práve za Ferrari, ktorý je ale tŕňom v päte jej aktuálnemu vedúcemu. Leclarc mal byť jasná jednotka a teraz to až tak jasné nie je. 77% ()

Alementina

Mám štěstí, že jsem letošní sézonu moc nesledovala závody, jen výsledky, tak je to pro mě zajímavější sledovat průběh závodu, protože si nepamatuju, jak to dopadlo :) A pro jednou bylo štěstí na straně Carlose, protože věřím, že přenechat místo Charlesovi pro něho muselo být strašně těžký. ()

William_

No nic moc. Dle mého to šlo uspořádat daleko lépe, neboť problémy Ferrari šlo rozpitvat více a bylo by to na delší dobu než na 45 minut. Pro ty co sledovali závody v sezoně 2022 tak ví, o čem mluvím. ()

rodik

Pro fanoušky eFka emočně náročný díl, poslední scéna mluví za vše. Arogantní šášula Binotto, který svou bohorovností v první polovině sezóny připravil Leclerca o několik desítek bodů a ještě byl schopen si to obhajovat. Budiž útěchou, že byl před novou sezónou uklizen i s hlavním šéfem stratégů a snad nás s Vasseurem čekají lepší zítřky. Pro Charlese Leclerca už ale navždy zůstane pachuť, co mohlo být, kdyby mu tým nezpackal tolik závodů… ()

smarkus

Jáááj ako fanúšikovi Ferrari je to sypanie soli do rany... Krásne rozbehnutý šampionát zarezala nekompetentnosť Binotta. Odpálil Charlesovi niekoľko desiatok bodov v prvej polovici ročníka. Potom arogantne si obhajovať svoje chyby a tvrdiť, že nemajú jednotku?! Pri všetkej úcte k Sainzovi, nemá na to. Leclerc ho vyškolil viackrát a takto vyzerá odpálenie titulu v priamom prenose. Dobre že je už preč a dúfam, že Vasseur to zvládne lepšie. ()