F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (8)

Ostrý závod (2022) (S04E10)

Výborně vytvořené a zachycené drama. Emoce, smích, slzy, vztek. Je tady vše. ()

Nová éra (2023) (S05E01)

Haas a návrat Kevina. Souboj Ferrari a Red Bullu. V závětří číhající Mercedes. Sláva okolo začátku nové sezóny. Nadšení i trable. Dobře podaný start ročníku 2022. Toto Wolff a jeho This it is not documentary. This is more close to Top Gun, pobavilo. ()

Zpátky ve hře (2023) (S05E02)

Nepříliš přesvědčivá epizoda. Porpoising a Mercedes byl pro sezónu důležitý milník. Tento problém ovlivnil výsledky a možnosti stáje. Čekal bych detailnější rozbor, důkladnější vhled, pochopení důsledků. Pokud se navíc přeskočí souboje, výsledky a časté výpadky na začátku sezóny, které způsobovaly napětí a zajímavost, bude to škoda. Problém mám i s malým zapojením Silverstone. Byl to ten nejnapínavější závod sezóny, zaslouží si celou epizodu. Dramaturgie mi tady výrazně nesedla. ()

Za všechno může šéf (2023) (S05E03)

Prostor dostává Ferrari a epizoda je celkově nezvládnutá. Všechno hrozně klouže po povrchu. Jsou představeny pouze střípky mnohem komplexnějšího problému, který se Ferrari samo přivodilo v roce 22. Ukázalo se pozlátko bez nápadu. ()

Jablko nepadá daleko od stromu? (2023) (S05E04)

Skoro jako další epizoda American got talent. Ten příběh tam prostě musí být, jinak přece nebudeš nikoho zajímat, i kdybys byl sebevíc šikovný či talentovaný. Tenhle druh umělého dramatu nesnáším víc a víc. ()

Francouzsky, prosím! (2023) (S05E05)

První opravdu zajímavá epizoda a zákulisní hrátky podpořené dobře zpracovaným střihem. ()

Nepřitvrdíš? Nevyhraješ (2023) (S05E06)

Pokračování minulé epizoda. Přetahování, zákulisní tahanice. Dobrý pohled na finance a kontrakty ve světě F1. ()

Dva závodníci na jedno auto (2023) (S05E07)

Monako bylo důležitým momentem. Zejména co se týče závěru sezóny a ukázky povahy Verstappena. Plus jasné zobrazení Ferrari a jejich naprostého chaosu. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů