F1: Touha po vítězství - Série 4 (2022) (séria)

Ostrý závod (S04E10)

(epizóda)
  • Veľká Británia Hard Racing
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2022, 46 min

Hudba:

Walter Mair

Další divoká sezóna se chýlí ke konci a Mercedes s Red Bullem čeká rozhodující střet, jaký tahle generace jezdců nejspíš nepamatuje. Kdo vyhraje, bere všechno. (Netflix)

Trevor

Ak by som mal opäť od doby Miku Häkinnena začať opäť niekomu fandiť tak by to bol po dopozeraní štyroch sérii DTS rozhodol určite pre Landa Norrisa, ale ešte ľahšie by bolo vybrať si tím a jazdca ktorého by som rád nemal. Kamenná tvár Frankenstein Wolf. uplakaný Hamilton ktorému nepomohla ani celoročná podpora traťových komisárov a ich Mercedes. Ten telefonát Wolfa z vlastným dieťaťom, to bolo presne ako rozhovor Matky či Otca s deťmi v sérii Vychovaní vlkmi...úplný android bez emócií, ktoé ako tak prejaví iba vtedy keď sa z jeho uhla pohľadu ukrivdí jeho tímu. Vynikajúce spracovanie, chýbali však nejaké informácie o súbojoch ostatných tímov, ktoré boli načrtnuté v predchádzajúcich epizódach série. DTS určite stačí na to, aby mal človek o F1 dostatočný prehľad, aj keď s ročným odstupom. ()

William_

Výsledek závodu pro mě katastrofální, avšak provedení epizody obstojné, i když napětí začíná až od 20. minuty, do té doby to je jen tlachání které můžeme slyšet v každé před-závodové tiskovce. Stále mi přijde minulý díl lepší než tento, ale asi to bude tím, že nejsem fanoušek rudých býků. ()

RedRose

Jsem fanda McL, takže bližší je mi Hammilton s Mercedesem než šišlavý holanďan Max, ale o to by ani tak nešlo... Kontroveznější závěr sezóny jsem za 35 let co F1 sleduji asi neviděl... Max za to úplně nemůže, ale dostal Levisovu hlavu (a tím i titul) na podnosu... ()