Reklama

Reklama

Série(2) / Epizódy(10)

Doktorka Fosterová má život pod kontrolou. Je úspešnou a rešpektovanou lekárkou vo svojom mestečku. Je to žena, ktorej ľudia dôverujú a je milujúcou manželkou a matkou. Lenže bezproblémový život sa jej náhle vymkne spod kontroly. Dôvodom je, že svojho muža začne podozrievať z nevery a rozhodne sa, že odhalí pravdu. Jej pátranie začína spôsobovať v jej živote a v živote jej pacientov, priateľov a rodiny chaos. (STV)

(viac)

Videá (2)

TV spot 1

Recenzie (39)

rikitiki 

všetky recenzie užívateľa

Muž-slaboch a žena-manipulátorka spolu sehrají zdánlivě banální drama, kterých kolem sebe vidíme spousty, ale tentokrát napsané a zahrané tak, že to strčí do kapsy kde jakou detektivku. Jednoduchá historka ze sousedství se v britském podání stane takovým thrillerem, že nevíte, jestli víc fandit jí nebo jemu (samozřejmě, že jí!, ona je hybatelkou děje, on je jen trpným panákem). Scéna totálního odhalení u rodinné večeře má sílu Armageddonu. ---- Uf, tohe se vydýchávalo jen ztěžka. ()

eLeR 

všetky recenzie užívateľa

Ako bolo povedané vo filme, nie je dôležité zvíťaziť, ale byť šťastný. Teda konkrétne v tomto prípade. Gemma sa ku tomu svojmu šťastiu dostala riadnou okľukou. Navonok kľudná, a vo vnútri to muselo vrieť. Niekedy myslela sebecky len na seba, inokedy na všetkých ostatných. A podľa toho sa riadili jej nálady, jej činy. To jej manipulátorstvo jej nemienim vyčítať, každý tam mal za ušami. Veľmi dobré napísané, natočené a výborne zahraté všetkými zúčastnenými. Nemám jedinej výtky. ()

Reklama

emma53 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Seriál, kde kolem mě mohly jezdit tanky a já bych se ani nepohnula. Rozsekal mé já na malé kousíčky. Je to film, který nebude možná pro všechny věkové kategorie nebo pro 100%ního volnomyšlenkáře, já nevím, protože se tady celých pět dílů rozebírá psychika, nitro, srdce a mysl ženy, která se cítí velmi zraněná. Ale je to zpracované takovým způsobem, že jsem musela jet jeden díl za druhým. Hlavní role je matoucí vzhledem k pojmenování, protože se celou dobu z obrazovky nehnula Gemma v podání Suranne Jones. Skláním se před ní, protože to hrála tak dokonale, že jsem s ní všechno prožívala doslova a do písmene. Je to emocemi nabitý příběh jednoho rozpadajícího se manželství, kde hrály velkou roli i vedlejší postavy, jejichž charaktery byly vykreslené taky na výbornou. Jistě, že tam je mnoho proměnných, někdy nás život hodí do nečekané životní situace a co TEĎ? Možná to ještě přepíši, ale až to víc rozdýchám. ()

anderson 

všetky recenzie užívateľa

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 31.1.2017, réžia slovenského znenia (RTVS 2016) = ZORO LAURINC - Briti si vzali na paškál - povedané slovníkom dnešných "moderných" párov - banálny príbeh manželskej nevery a vytrieskali z toho maximum. Vynikajúca a brutálne gradujúca miniséria. Fakt tlieskam! (8.2.2017) ()

misterz 

všetky recenzie užívateľa

Strhujúci miniserál, ktorý som pozrel takmer jedným dychom. Nešlo sa skrátka odtrhnúť. Máme tu pútavý príbeh jedného manželstva, ktoré navonok vyzerá ako ukážkové, no žiaľ ako to už často býva, postupom času tu vyplávajú na povrch rôzne nepríjemné tajomstvá a žena-manželka je tak zrazu nútená čeliť ťažkej situácii... Takéto niečo mám rád, sledovať rôzne spôsoby riešenia ťaživých životných situácií, ktoré sú žiaľ bežnejšie ako by si človek želal. A to ako to nakoniec vyriešila malo úroveň, klobúk dole. Scéna finálneho odhalenia pri večeri bola geniálna, ide o jednu z najlepšie dramaticky a emotívne spracovaných scén za posledné roky. Tá nepríjemná dusnota sa dala krájať. Výborná záležitosť a veľmi, veľmi návyková. ()

Galéria (112)

Reklama

Reklama