Doktorka Fosterová má život pod kontrolou. Je úspešnou a rešpektovanou lekárkou vo svojom mestečku. Je to žena, ktorej ľudia dôverujú a je milujúcou manželkou a matkou. Lenže bezproblémový život sa jej náhle vymkne spod kontroly. Dôvodom je, že svojho muža začne podozrievať z nevery a rozhodne sa, že odhalí pravdu. Jej pátranie začína spôsobovať v jej živote a v živote jej pacientov, priateľov a rodiny chaos. (STV)

Recenzie používateľa petikacka k tomuto seriálu (3)

Doktorka Fosterová (2015)

Tak tohle je skutečné psychodrama v jedné rodině, kde žena "Věděla a pak konala". Ten silně přeceňovaný seriál "Mělas to vědět" se může jít klouzat neboť Doktorce nesahá ani po kotníky. A to v něm nehrají žádné známé tváře a přesto nebo právě proto je tak velice silný a uvěřitelný, že vám absolutně nedovolí odpoutat se od obrazovky. Na čt2 jsem viděla 1.díl minulý týden a tak mě to ohromilo, že jsem si ho musela stáhnout a rovnou obě série. Během 2 dnů ho mám v sobě a ještě mi v hlavě šrotuje a dlouho bude. Za mě 100% ()

Season 1 (2015) (S01)

Tak tomu se říká opravdu drsné psychodrama. Příběh jedné britské rodiny a co dokáže udělat s 15.-letým manželstvím jeden dlouhý blonďatý vlas na šále manžela když manželka je brunetka. Za mě 100% ()

Season 2 (2017) (S02)

Tak druhá série nám přechází po rozvodu do slušně brutální úrovně, která chvílemi připomíná "Válku Roseových" a tu jsem doposud považovala jako povinný film pro manželské páry které si myslí, že mají ve vztahu problémy. Ke konci už se mi svíral i žaludek takže jsem byla ráda, že to má jen 5.dílů. Za mě 100% ()