Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

PavelVanekArt

Nejhorší na tom filmu je Helen Hunt. Vypadá vážně hrozně. Hrozná je i pointa toho všeho, místo solidního twistu jsem se akorát dočkal co nejjednodušího rozuzlení, přitom to mělo dobrou myšlenku. Vypíchnout se musí ještě hudba, ta byla správně disturbed. Jinak celkem promrhanej potenciál urban legendy jménem Phrogging. Z toho mám celkem špatnej pocit. Jinak šedej průměr. 3* a.k.a 45% ()

Juto

Kriminálny thriller, ktorý sa krúti v ťažkých otáčkach, okorenený hororovými prvkami. Tón filmu je mimoriadne desivý, s plazivými pohybmi kamery, a k tomu vyniká jemne zlovestná hudba. 6/10 ()

vnimatkrasu

Atmosféra není místama úplně zlá. Bohužel jí zcela bez nadsázky narušuje Helen Hunt, která tu vypadá, jako kdyby měla hlavu strčenou do kondomu. ()

jedna_vrana

V žiadnom prípade to nebol horor, ale dobrý thriller. Plný prekvapení, zvratov. V prvých minútach som sa bála, či dôvodom udalostí nebudú paranormálne javy, ale našťastie - všetko malo logické vysvetlenie. Alebo nelogické, také, čo ste nečakali? Nič iné nezostáva, len vydržať napätie do konca... Nech mi je odpustené, ale Helen Hunt bola najhororovejšou postavou - hodnotiac len podľa vzhľadu, takmer som ju nespoznala. ()

David.Darco

Tak teraz už viem čo je to phrogging a dozvedel som sa to prostredníctvom naozaj skvelo poskladaného nechronologického rozprávania. Vďaka, vo veľkom dome sa mi bude zaspávať opäť o čosi horšie. ()

Tosi

Jedno se musí nechat, během první půlky není možný uhádnout konec filmu. Uprostřed dojde totiž k takovýmu veletoči, že přestanete přemejšlet jestli je to vážně Helen Hunt. Vlastně je těžký určit, koho film osloví. Klasická policejní vyšetřovačka to není, horor taky ne (i když hudba se snaží hodně děsit), aspoň že konec je překvapující. ()

oveckaoa

Kdesi v Americe mizí děcka a na místech činu se najdou zelené nože to by nebylo nic zvláštního kdyby pachatel už dávno neseděl v vězení. Otázka zní je to napodobitel nebo chytily tehdy špatného pachatele? Případ vyšetřuje policista , který má rodinné problémy (jeho žena roztáhla nohy jinému a čeká s ním děcko) mezitím se vše zamotá a je z toho nakonec nadprůměrný thriller. Nechci výrazně spoilerovat tak nahodím pouze filmy s podobným námětem https://www.csfd.cz/film/453158-the-neighbor/komentare/ a https://www.csfd.cz/film/367644-smrt-ve-tme/komentare/. Jinak Helen Hunt mě tolik nevadila více mě štval ten kluk co hrál toho Connora toho by měly mučit na počkání. ()

TerezD

Vcelku překvapivý snímek, podle posteru jsem čekala nějakou béčkovou lekačku, ale naštěstí došlo ke krásnému žánrovému mixu. Místy mi připadal snímek maličko překombinovaný, ale to nic nemění na tom, že se jedná o vcelku slušnou podívanou. Nakonec bych vytkla jednu zásadní věc - herecké obsazení, všechny postavy byly nevýrazné a Helen Hunt by měla brzdit s plastikami, jinak na stará kolena si zahraje maximálně v hororu. ()

bizz_mjc

Skoro polovina filmu mysteriózní, abyste následně rozklíčovali, oč běželo, abyste si následně dali dohromady proč. Ale co se to stalo s obličejem Helen? :o ()

lykan9

Výborný thriller, se skvělým rozuzlením, přičemž rozuzlení probíhá již od poloviny filmu. První polovina Vidím tě je sice nezáživná, ale vyplatí se jí přečkat, protože od zbytku se již divák neodtrhne. Jeden zvrat střídá druhý a co je důležité, nejsou nijak předvídatelné. Jedna věc však rušila mé zaujetí - Helen Hunt jsem po herecké stránce vždy uznával a ani tady její výkon nebyl nijak špatný, ale její vzhled oživlé mumie mě odtrhával od samotného děje a místy i děsil, a to jejím úkolem v tomto filmu rozhodně nebylo. ()

Tomatáš

Bez očekávání nejsou zklamání..zde se to velice vyplatilo,protože jsem opravdu nečekal,jak dobře se budeme u tohoto filmu bavit..skvělý dějových zvrat,brilantní kamera a hodně zajímavá hudební kulisa..zaslouženě za 4* ()

Skeksis

Už som si myslela, že má všetko na svedomí nejaký podivný žabiak! Keby ma to miestami tak nesralo (až som rozmýšľala, že stopnem film) dám aj 5. Prvé dve tretiny totálny chaos, piate cez deviate, ale v poslednej tretine všetko do seba zapadlo a pekne svorne psychopaticky klapalo. Ale aj tak bol najdesivejšií z celého filmu ksicht Helen Hunt, ktorá vyzerá ako horor sama o sebe. Aj tak má však u mňa plus, lebo aspoň nemá natiahnutý preplastikovaný ksicht ako N. K., či M.J. ... ()

Jaro.Krafcik

Prvý film zo služby hbo go. Ak nerátam bondovky, ktoré chcem pozrieť všetky. Hneď na úvod, vôbec mi to neprišlo ako horor, aj keď prvky to malo aj ten obrázok na tejto databáze, tak film by mal označovať žáner horor. Ale nie, nevyľakal som sa. Možno ak by sa to pozeralo po tme. Celkovo ale film hodnotím ako dobrý. Výkony hercov aj pochmúrna atmosféra urobi svoje. 3* ()

sedm.1

I See You je takový malý, nenápadný, téměř neznámý, ovšem poměrně povedený thriller, jehož největší předností je naprostá nepředvídatelnost, kdy se především první polovina tváří jako ryzí duchařina, ovšem hned ta druhá to celé dosavadní dění postaví zcela na hlavu a dokonce tu sype zvraty jak z rukávu, načež si to zaslouží pochvalu ještě o to větší, že ve výsledku pak dávají i smysl, takže je prostě znát, že tvůrci si tu na celém tom zpracováním dali sakra záležet a výsledek je tak opravdu více než přesvědčivý, a to i s přispěním velice funkčního napětí. Velká škoda je pak absence atmosféry, která se zde nepodařila navodit a přitom tu mohla sehrát podle mě výraznou roli, a co se týče obsazení, i v tomto ohledu mohli tvůrci podat lepší výkon, jelikož veškerý casting nenabízí snad jediný sympatický ksicht, přičemž vrcholem je odpudivá Helen Hunt, která nevím cosi nechala udělat s tou držkou, ale je to peklo. Celkový dojem z tohoto snímku každopádně ale není vůbec špatný, spíš naopak, jelikož se jedná o opravdu záživnou podívanou, zpracovanou ve velice solidním tempu, s hromadou nečekaných překvapení, slušnou gradací, povedenou pointou, co chtít víc. ()

netahlo

Co se stalo s ksichtem Helen Hunt, to je mi zasranou zahadou. Nicmene snimek nakonec necekane na pohodu. Ocenil bych i nadupanej soundtrack, celkove silnejsi tri hvezdy. ()

Kienast

Čekáš detektivku o vyšetřujícím, kterému se rozpadá rodina a je na tom bledě.... a voilá dostaneš originální thriller plný překvapení a zvratů, kde do sebe nakonec všechno krásně zapadne. !!!! SPOILER: Jediný strašidlo je ve filmu Helen Hunt!!!!! 7/10 ()

Lukoboss

Tak zaprvé H. Hunt tady vypadá fakt otřesně, dokonce se přiznám, že jsem ji ze začátku ani nepoznal. Věk sice nezastavíš, ale to umělý vyhlazování (nebo co to bylo), no žádná sláva. A pak tady máme příběh, kterej je sice zajímavej, ale nevyváženej (první půlka je nuda, ve druhé je toho zase až moc). No a navíc se to snaží brnkat na hororovou strunu, ale je to zbytečný, lepší by bylo zatlačit na krimi linku. Občas hapruje chování některých postav, takže divák zakroutí hlavou... S jiným režisérem a trochu umravněným scénářem to mohl být slušnej thriller. ()