xxmartinxx

Tahle epizoda je upřímně řečeno tak naivně pitomá, až je legrační. Jak bezelstně tu na ploše minut zarytý odpůrce propadne hazardu, je prostě vtipné, a to by ho ani nemusel fyzicky pronásledovat blikající automat jak hodně nemotorný sériový vrah. Tady se tvůrci pustili do něčeho, na co formát Twilight Zone prostě nestačí. Ale bylo to roztomilé. ()

Anderton

Skôr psychologicky pekne prepracovaná epizóda, než mysteriózna. Všetka "nadprirodzenosť" sa totiž odohráva v hlave čerstvého gamblera. Nepoznať ich myslenie, asi by to bol pre mňa skôr priemer, ale tvorcovia presne vystihli stav mysli takéhoto človeka. Verím, že sa aj dnešným gamblerom sníva o automatoch každú noc. Teda skôr cez deň, v noci sú v herni. ()

PetrPan

....aneb  "Odříkaného chleba největší krajíc". Povedená historka, která si  bere na paškál závislosti, v tomto případě gamblerství. Byť se dá vyčítat jistá naivita zpracování (usmívající se a zjevující se "jednoruký bandita" příliš strachu nenahnal), tak Everett Sloane dodal až nepříjemně realistickou tvář člověka propadlého chorobnému hraní. Za mě jednoduchá a přímočará moralitka, kde potěšil i  reálně pragmatický přístup personálu kasina. -Už u toho sedí  5 hodin. -To je fajn ne?- Jo, jo. Čtyři dolary do kastlíku cinkají.. ()

evapetra

Určitě to tady patří. Ty největší strašáky si můžeme nést v sobě. Slabá vůle, závislosti, duševní poruchy. Ten člověk se choval, jako by se už někdy z hraní vyléčil. Tak to na mě působilo - jeho počáteční odpor a odmítání a pak náhlé uklouznutí a rychlý pád na dno. Děsivé, bludné představy u toho taky mohou hrát roli.. ()

honajz2

Jasně že chápu co to chce říct, když to ta epizoda strašně křičí z každého záběru, ale jednak to celé působí spíš přehnaně a taky vůbec nechápu, proč je zrovna tohle součástí Twilight Zone, protože kromě (mimochodem velmi dobrého) nápadu s automatem to je prostě úplně mimo náměty a styly předchozích epizod. Navíc i přes ten dobrý nápad mi to dost kazí ta hrozně zjednodušená psychologie hlavní postavy. Neříkám, že u gamblerů to takhle nemůže fungovat, nicméně tohle za 20 minut rozehraje jen nejlehčí možnou verzi svého námětu. Chtěl jsem původně dát i třetí hvězdu, ale pak jsem si vzpomněl, jak stejný námět rozpracovali v Simpsonových a tam prostě ve stejné stopáži rozehráli víc... Lepší 2* ()