James Clayton (Colin Farrell) je jedným z nových adeptov CIA v tajnom školiacom a výcvikovom stredisku, v kruhoch CIA prezývanom Farma. Vzbudí pozornosť inštruktora Waltera Burkea (Al Pacino), ktorý sa mu venuje, pomôže mu zvládať ťažký výcvik a postupovať hore. Vzápätí Claytona poveria špeciálnou úlohou, a to odhaliť nepriateľského agenta, ktorý pôsobil na Farme a infiltroval sieť. Spočiatku Clayton považuje svoj vstup do CIA za príjemnú a vzrušujúcu alternatívu k bežnému životu. Zaľúbi sa do svojej spolužiačky Layly (Bridget Moynahanová), postupne sa od Burkea učí všetkým tajomstvám ich nevšedného remesla, aby sa vzápätí ujal svojho prvého skutočného zadania. Pri pátraní po agentovi, ktorý infiltroval sieť CIA, si môže Clayton overiť platnosť starých maxím všetkých tajných služieb „Never nikomu“ a „Nič nie je také, ako vyzerá“... (TV JOJ)

predsedajs

Začátek filmu byl hodně dobrý, pro někoho nudný a překombinovaný závěr mi přišel taky v pohodě, Al Pacino i Farrell zahráli perfektně, takže u mě spokojenost. Všechno je test . . . ()

Stanix

Uživatel GeusX mi to vzal přímo z úst, charakterizoval bych to velmi obdobně, ovšem přidám na hodnocení, neboť Al a Colin jsou mí velice oblíbení a spolu jim to tady festovně klapalo. Vidět je spolu je něco jako malý splněný sen. Formátem "konzumního" špionážního thrilleru tedy nečekaně poutavý snímek. ()

Shitonit

Test..test je výbornej, nestíhal jsem vnímat co může být test a co realita, závěr je megaprďáckej a celkově mě to fakt dostalo do parádní nálady. ()

papadoce

Podľa bratov Čechov Test, podľa slovákov Farma a podľa tvorcov The Recruit. No potrebuje toto komentár? Slušne natočený thriller s trošku predvídateľným zvratom pre skúsenejších filmových fanúšikov. Ale skvele zahraný z každej strany. Veď sa nie je čomu diviť. Al aj Colin sú perfektní herci dvoch rôznych generácií. Spokojnosť. ()

glide4ever

S částí komentářů souhlasím, s částí ne, ale pravdou je, že já jsem se bavil čtyřhvězdičkově. Druhá polovine je opravdu překombinovaná a zastavila skvěle rozjetou zábavu. Za to je hvězda dolů. Velkou pochvalu a pozornost si jistě zaslouží Colin Farrell, který mě učaroval jak "V Bruggách", tak i v "Telefonní budce". Měli bysme si na něj dát bacha ;-). ()

4k7

Povedený thriller, kde Al Pacino jako zkušený borec, talent na hledání talentů zlanaří do výcvikového střediska CIA (zvané "farma") nadaného programátora v podání Colin Farrella. Výcvik, v kterém nic není jak se zdá začíná a nejen jeho účastníci, ale ani diváci nemůžou věřit ničemu. Všechno je jen jeden velký test, filmu nechybí akce, moment překvapení a dobré herecké výkony jsou samozřejmostí. Možná že do necelých dvou hodin nacpat tolik zvratů se někomu může zdát překombinované, ale mě to nijak nevadilo. A i když si divák už na začátku zvykne, že všechno je jen jako, konec filmu mě hodně překvapil - a na rozdíl od některých ostatních uživatelů, takový závěr já můžu ()

kubilov

Nevim proč, ale nějak mi přišlo, že Ala tenhle film natáčet bavilo, asi podobně jako mě bavilo jej sledovat. A to i když jako celek nejde o nic světoborného. ()

borohub

Jedním slovem divné. Bohužel jsem tomu nevěnoval přílišnou pozornost, ale stejně to celé působilo tak nějak divně a zmateně. Konec byl docela drsný a proto tomu dávám tak "vysoké hodnocení". Časem se možná na to zase rád podívám.. 50% ()

subic

Všechno je test až do konce a jde o to, kdo se nechá nachytat. Zároveň tohle je kousek, na který si za chvíli ani nevzpomenu. ()

Pitryx

Tak trošku zklamání ze stupidního love story, které mi ve filmu vadilo a překáželo. Bylo ještě hloupější, než závěrečný monolog. Ale zase musím uznat, že to mělo jiné, dobré pasáže. Mne osobně více zaujal samotný výcvik, než následná akce. No, je to mírně podprůměrný snímek, ale opravdu jen mírně. ()

Gamekeeper77

To, co filmu chybí na akci, bohatě vynahrazuje hutná atmosféra podtržená tak sugestivní hudbou, že jsem skoro celej film strávil pod slušným napětím a v ustavičným čekání, co přijde. Celkem průměrný, skoro až epizodní scénář vůbec není na závadu a skvěle vyvrcholí ve stejně jednoduché, ale dost působivé finále a nakonec, ne Al Pacino, ten hraje přirozeně jako vždycky, ale Farrell je tu ta hvězda co to táhne a komu tleskám. Takže nebojte se zdejších hodnocení a oTESTujte. 80%. ()

MartinTerran

Dobrý špionský thriller se sympatickými herci a dobrými výkony. Příběh je řádně zamotaný jak už je u těchto filmů zvykem. Hodnocení: 78/100. ()

Baudelaire

Celkem kvalitní thriller se skvělými herci. Scénář působí místy trochu křečovitě, ale na druhou stranu je poměrně dynamický. Test určitě nenudí. ()