Plný dom

Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvorcovia:

Jeff Franklin

Scenár:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (viac)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (viac)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

Masinfira

Je pravda, že jsem viděl jen pár dílů, ale přišlo mi to neskutečně nudné. Hrají tam pěkní kluci, ale od komedie bych čekal alespoň občas vtip a na ten se člověk v jednom dílu hodně načeká. Popravdě se divím, že natočili tolik sérií. Dnes je to hodně slabý podprůměr. ()

sun.eagle

Tenhle sitcom moc nemusím. Celý ten koncept je postavený na hlavu a i samotní herci včetně těch dětských mi nepřirostly k srdci, naopak často lezou na nervy. Sem tam kdy jsem se podvíval na nějaký ten díl tak byla jedna vtipná scénka na jeden díl. Někdy ani to ne. Což je sakra málo. ()