Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (35)

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Vychvalovaný díl, co mě osobně nesemlel tak jako zbytek sledovatelů, ale mnoho kvalit mu nemůžu upřít. Dobrá, byť ne stoprocentní práce. ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Obdobné výplně epizody Lásky, Smrti a Robotů už tu bylo dost v první řadě, nebýt ní, tak jsem se tady bavil a kochal, takhle kolem mě díl spíš prošuměl. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Atmoška zpočátku hustá, pak ale málo využitá. Monstra opět bez chybičky, čekal jsem ovšem něco nápaditějšího. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Snad vůbec nejkratší díl doposud s ale tak silným poselstvím, které v nejednom člověku nechá zamyšlení, co kdyby celé to nošení dárků vypadalo o Vánocích skutečně takhle. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Michael B. Jordan v roli, které se vůbec nemusel upisovat, protože kdyby se tu objevil někdo neznámý a pro studio tedy mnohem levnější, vůbec nic by se nezměnilo. V rámci jen tohoto seriálu jsme z vesmíru dostali už promyšlenější kousky. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Další řekněme až surrealistický díl, který mě svým osobitým stylem vyprávění fakt zaujal a klidně bych to klidné popisování bral delší. ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Brutálně dobrá epizoda s brutálně úchvatným vizuálem s brutálně zajímavým storylinem a brutálně hravými nápady. Perou se ve mně pocity, že jde nejspíš o zatím nejpovedenější díl vůbec. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Chápu snahu vydat se víc filozofickou cestou, mě to tentokrát ale příliš nevtáhlo. Ani vizuálem. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Jedna z nejprogresivnějších epizod vůbec. Naprosto skvěle minimalistická jednohubka, co pobaví i téměř beze slov. Originalita tu srší ze všech stran. A dokonce i milý humor se dostaví. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Kdyby tohle vzniklo jako hraný celovečerák, tak by šlo o hodně ujeté béčko. Těch testosteronových přehlídek plných akce a nevkusného humoru tu bylo na konci minulého století až moc. A teď už to, alespoň dle mého, příliš nefunguje. ()

Roj (2022) (S03E06)

Tvůrci si pravděpodobně chtěli ukrojit něco z Avatara a zamotat to do příběhu, co by sám o sobě chtěl vyznít i logicky a dávat smysl, snaha se ale minula účinkem a já se po většinu stopáže spíše až nudil, než že bych byl jen zmatený. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Slušné gorečko s až skoro milým závěrem na pozadí zas a jednou hezky propracované animace. ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Ze začátku jsem se obával, že je tu zase jen další tuctový příběh o skupině vojáků, co je vyslána napospas smrti vstříc neporazitelné hrozbě, tenhle příběh ale působil oproti svým předchůdcům tak povedeně, že jsem ve finále dost spokojen. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Love, Death & Robots prozatím končí epizodou, která bude nejspíš budit ty nejrozporuplnější emoce, já se naštěstí můžu stavět na tu stranu barikády, která nebude hanit a nadávat, ale spíše chválit. Kdybych do teď neviděl nic podobně netradičního, asi bych kroutil hlavou, takhle jsem ale dokázal ocenit nejen stylizaci, ale hlavně finální soundtrack! ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)