Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Sashmen13 k tomuto seriálu (37)

Led (2021) (S02E02)

Lepší než první dílko, ale člověk se skoro ptá: Proč? Asi mi jako basníkovi utekla pointa, zatím teda hodně slabej začátek oproti první sérii. ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Cheap blade runner, kde místo robotů zabíjíme děti. Takže děti, pamatujte si, dekadence je špatná, ok ? ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Menší spin-off na riddicka, docela ok. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

To je tak když se inspěrujem shitským netflix filmem, tady to je o trochu lepší, ale jen trochu. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

No, zatím bezpečně nejlepší epizodka, ovšem moc velkou konkurenci neměla, co si budem povídat. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Wow další epizoda s porouchaným/rebelujícím robotem. Vizuál super, ale radši bych si dal to bitvu a story o tom, než tento "originální" námět. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Velmi vkusně zařazeno jako poslední epizoda, shrnuje vše co si o druhé sérii myslím. Patologicky nudné/rádoby chytré filozofické hemzy zabalené do příběhu, který předpokladá, že vás při porodu pustili hlavou napřed. Předně je nám asi všem  jasné, že kdyby se obr objevil v realném světe, hned by místní autority k němu uzavřeli přístup a začali ho studovat. Jasně, někdo by získal pár artefaktů, ale tohle bylo směšné. Zjevně to měl být odkaz na velryby a co se s nima dělo, když je našli na pobřeží v minulosti? No, velmi deep, až mi slza ukápla. ()

3. svazek (2022) (S03)

Celkově slabota. I ta nejlepší epizoda nesahá ani po kolena bangerům jako Sonnie's Edge atd. Zkrátka, první svazek byl dost najetej a nasadil tvrdou laťku, na kterou dvojka a bohužel, ani trojka, rozhodně nemá. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Dobrý den. mohu Vám nabídnout rehash původního nápadu, říznutého enviromentální/sociologickou agitkou s "neočekávaným" koncem? Ani ne, diky. ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Kdyby nebyli zbabělci, tak by to mělo tak 3-4 minuty, ale  bohužel pro ně, rozhodli se špatně. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Halucinogení trip na Jupiterově měsíci z nedostatku kyslíku a přemíry drog. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Konec světa v podání chipmunků, nuda, ale pěkné miniatury. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Neurazí ale ani moc nepotěší, takovej průměr. ()

Roj (2022) (S03E06)

Vizuál suprovej, příběh je Vám jasnej od začátku. Čím to, že většinou ten samotnej svět je mnohem zajímavější, než ten malý kus, co je nám předložen. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Zatím asi nejlepší díl, koncept totálně dementní, ale animace je dobrá a suprovej konec. ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

V podstatě horší verze Tajné války, jenže to šlo příliš rychle a navíc je vtipné, že je nenapadlo použít granát proti těm malým parchantům. Old one je cool. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Animace, která Vám přivodí krátkozrakost. Kamera která je zcela určitě navržena ke spuštění té nejtěžší formy epyleptického záchvatu. Zvuková kulisa co způsobí krvácení do uší. Příběh hluboký jako Rákosníčkův  Brčálník. Tohle je ten pravý skvost, na který jsem čekal.  Ta scéna, jak všichni běží do vody, bude meme, o tom nepochybujte. Pokud Vám došli peníze nebo Váš místní dealer zrovna nemůže, vřele doporučuji tento trip vyzkoušet. Ale pozor, z toho temného místo nazvaného "umění" není návratu. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)