Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (38)

2. svazek (2021) (S02)

V případě LD&R je třeba brát jednotlivé epizody zvlášť. Ta různorodost je příliš veliká. A stejně jako každému sedne něco jiného, není šance hodnotit všech 8 epizod stejně. Někdo bude slintat nad obrem a infolinkou, někdo nad luxusní animací (asi polovina všeho) a někomu bude asi stačit jen víc než jedna ustřelená končetina... z mého pohledu znatelně klesla příčka přístupnosti. O holý zadek tu prakticky nezavadíte. A to o něčem také svědčí. ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Jako zahájení druhé řady dost slabota. Grafika vyloženě hnusná (grafika, ne animace) a krom jednoho vyloženě vtipného momentu (rozhovor s konverzantem - skutečně nechcete zvolit “ano”?), spíš o ničem a bez pointy. ()

Led (2021) (S02E02)

No to nám to opravdu úžasně pokračuje. Nejen že animace skutečně nic extra, ale ten děj… ten to zcela zabil. Druhá nejhorší epizoda celých LD&R. ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Styl padesátých let naroubovaný na budoucnost (rok 2300 plus-mínus). Naprostá designová pecka. Osobně jsem z děje cítil spíš Equilibrium než cokoliv jiného. A fungoval úplně stejně. ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Přesně jedna z epizod kterou prostě chcete vidět na délku celovečerních filmu. Vše naprosto brilantní a vypiplané. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Nikdy bych nevěřil že může existovat “schizofrenní animace”. Jak může někdo udělat fenomenální pole s trávou (maximální detail i hloubka) a hned v dalším střihu předvést doslovný paskvil (interiér vlaku, chodba, postavy) co vypadá jako stará olejomalba. A délka 11 minut i s titulky také nevěstila nic dobrého. Nicméně překvapivost a ucelenost epizody ukázala, že někdy jen dobrá (byť jednoduchá) myšlenka stačí pro nadstandardní podívanou. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Čistý děj 4,5 minuty? Jako fakt!? Navíc jsem si nebyl jistý tou stop-motion animací. Každopádně TOHLE byl nápad k nezaplacení. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Vizuálně tak fenomenální, že díky přítomnosti Michaela B. Jordana jsem měl podezření, že si v mnoha záběrech prostě pomohli klasickým filmem :). Epizodě prakticky nejvíc ublížilo zcela zbytečné přeházení časové souslednosti událostí. Pokračovat chronologicky (byť se zachováním poměru a délky scén jak byla), dalo by to jako celek mnohem lepší dojem. I tak ale nechám plný počet. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

I přes fascinující vizuál, jsem se u této ekologické agitky opravdu nudil. Neskutečně smutný a nudný závěr série. ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Pravidlo dodrženo. Čím delší stopáž, tím lepší epizoda a těhle 20 minut bylo po všech stránkách na plný počet. Grafika, provedení i děj. Je možné, že jde o nejlepší epizodu řady. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Po dvou excelentních, tohle… kdyby to alespoň nemělo 15 minut (selhání pravidla o délce na celé čáře).  Dívat se na halucinogenní bláboly 1/4 hodiny a pak to ještě ”korunovaně” idiotský zakončit. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Tohle bylo luxusní zadostiučinění po minulé epizodě. Muselo to dát neskutečně práce a na krátkou stopáž to má dokonalý začátek i konec. “(s)hell” pobavilo :). ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Komiksová grafika (což není největší mínus), hodně krve, debilní kecy a co je nejhorší ten idiotský rádo-by-humor (to chcaní na začátku celkem dobře událo kvalitu epizody). ()

Roj (2022) (S03E06)

Kreativní myšlenka, skvělá animace, ale bez závěru. Toto chtělo delší stopáž. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Tak jo, ten konec byl tak trochu LOL, ale vlastně to zapadlo do konceptu a stylu epizody. Za mě pobavilo a zafungovalo :). ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Joe Manganiello a Jai Courtney překvapili. Grafika fenomenální, ale scénář… to je lobotomie. a) proč se nevrátili stejnou cestou? b) proč střílí na tlupu “pingpongových míčku” místo rychlého ústupu? c) to s tím nožem opravdu ve finálem nemohla udělat něco efektivnějšího? Vážně mě to naštvalo. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Čistokrevná CGI orgie (žádná animace, ale kombinace reálu a PC grafiky) s naprosto debilní rozklepaná kamerou, zběsilým střihem a idiotskou choreografií. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)