Divoká dobrodružství na vzdálených planetách i znepokojivá setkání nedaleko domova: cenou Emmy ověnčená antologie se vrací s dalšími příběhy, co vás nenechají v klidu. (Netflix)

xzajox

Nepatrné sklamanie. Na jednej strane, žiadna epizóda nebola príbehovo extra zlá, ale taktiež mi zo žiadnej nespadla sánka. Čiže oproti S1 tu boli menšie výkyvy kvality, pričom priemer zostal bez zmeny. Animácia rovnako miestami úžasná. Aj pri S2 si teda myslím, že stojí za pozretie a teším sa na S3. 70% - 4* ()

Lijem

Druhá várka milujících & zabijáckých robotů nám po nekonečném čase přistála na naší všemi milované VOD platformě a přinesla i nevítanou změnu ve formě ubrání 10 epizod. Skvělý první dojem! :D Antologie mám strašně rád a nadšeně jsem se pouštěl do každé další povídky. Opět zůstává skvělý vizuál u každé epizody, tvůrčí volnost a originalita, ale na druhou stranu silně ubírá nahoty a brutalit. Což mě až tak nevadilo a celkově Druhý svazek vnímám více než pozitivně a budu s nadšením vyhlížet pokračování. Nejlepší epizody: Zakázané ovoce, Vysoká tráva, Duch Vánoc. Nejhorší epizody: Led, Azyl. VERDIKT: S těží se to porovnává s první sérkou (kvůli rozdílu počtu epizod), ale já vřele doporučuju. 8/10 ()

NiksCZ

Už při oznámení jsem čekal slabší sérii, než byla ta první. Ale tohle je horší, než jsem vůbec čekal. Každá epizoda má sice opět špičkový vizuál, ale ten zbytek jaksi nějak moc nefunguje. Taky v samotném hodnocení hraje roli finální počet epizod. Na rozdíl od první série tady máme pouhých osm epizod, proto zde nevidím až takovou vizuální a scénáristickou rozmanitost. 4,5/10. ()

Brodequin

První řada byla rozhodně lepší. Některé díly byly promyšlené a do těch pár minut dokázali dát hodně. Zde naopak bylo pár takových, který měly opravdu až moc jednoduchou myšlenku. Na konci si řeknete "A to jako je všechno jo?" Zbytek byl alespoň pěkný na pokoukání. Škoda... Čekal jsem rozhodně víc. ()

kockodan

Slabota, a hodně často i křeč. Je vidět že se jim po úspěchu 1 season nepodařilo nasbírat dost materiálu pro druhou, a proto taky kulhá kvalita. Šokovat za každou cenu, pro 16 leté je to určitě žůžo. Já jsem tak nadšený nebyl. Některé epizody vyloženě trapné, např. poslední s vyplaveným obrem. Tu bych teda fakt oželel. 40% ()

polucio

Oproti prvej sérii veľký prepad. CGI, vizuál - super! Počkať... who cares? Obsahom ma nezaujal doslova žiadny diel, zatiaľ čo tie z prevej série som videl už viackrát. Je to určite škoda, pretože si dokážem predstaviť, že kandidátov bolo určite viac. ()

Kajman26

Love, Death & Robots by pomohlo, kdyby za každou cenu nechtěli udělat co nejvíce dílů, ale kdyby se vydali jen ty s dobrým nápadem. V této sérii jsou opravdu dobré jen 2 povídky (Zakázané Ovoce a Sníh na Poušti) a to na 8 dílů nestačí. Ostatní jsou nemastné, neslané a díl Azyl silně podprůměrný a neoriginální. Uvidíme jaká bude 3. série. ()

UncleMorty

Slabší a to znatelně. Oproti předchozí sérii která se nebála experimentů a překonávání bariér tu máme skoro genericky nudné příběhy, které sázejí na jistotu a opouští (ve většině) ona skrytá poselství, díky kterým byla první série tak skvělá. Ubrání epizod tomu taky nepemohlo, resp. můj dojem je takový, že třetí série je následkem účelného odtrhnutí půlky obsahu, který druhá série měla mít. ()

jojo33

Snow in the Desert (10/10) ako najlepsia cast celeho univerza LDR vratane prvej sezony. Tento kratas o samo-regenerativnom "bounty hunterovi" a pozemskej vyslankini, dievcine-cyborgovi, si zasluzi i samostatny film. Naopak najhorsou, do tohto univerza sa nehodiacou (vizualne aj obsahovo) zlozkou, je Ice (5/10)  s "frostwhales". Tim Miller ma tolko talentu a "zahadzuje" sa len s takymito poviedkami. Dal by som mu natocit seriozny Star Wars film alebo minimalne riadne nabuchany Resident Evil. To by boli divacke hody! ()

Sashmen13

Oproti první sérii velké zklamání, animace většinou super, ale ty příběhy, to bylo opravdu smutné, hodne, hodně slabej scénář, epizody co jsem v první sérii hodnotil 3 by tady byly 6+, takový je to kvalittativní rozdíl, škoda. ()

skrob

U druhé série došlo k brutálnímu poklesu kvality scénářů (přitom výtvarně je to pořád super). Zatímco u první série se občas vyskytl slabší díl, tak u druhé snad nebyl žádný WOW díl a poslední díl byl tak slabý, že jsem ho přejel zrychleným posunem dopředu asi za 2 minuty a o nic jsem nepřišel, bohužel. ()

CheeseFigure

Viete ako to na mňa pôsobí? Ako keby pri ohlásení projektu Love, Death & Robots prebehlo výberové konanie, do ktorého bolo zaslaných 26 epizód. Osem z toho odsunuli stranou ako slabých a zo zvyšných osemnástich spravili skvelú sériu. Potom ale niekoho napadlo, že aj tých osem epizód by mohli dať von a tak vznikla druhá séria. Zrejme je jasné, že som sklamaný. Najprv kritika animácie. Čakal som, že čo epizóda, tak to iný výtvarný štýl. Miesto toho väčšina dielov mala ,,realistickejšie CGI", ktoré sa rýchlo okukalo a už nepôsobilo tak zaujímavo, ako v prípade prvej série. Čo sa týka príbehov, tak väčšine chýbala pointa (Automated Customer Service), alebo nevyužilo plne potenciál (Life Hutch). Aby som ale nekritizoval, tak musím vyzdvihnúť epizódy Pop Squad, The Tall Grass a All Through House. Tieto tri diely zachránili celkové hodnotenie druhej série. A áno, tri hviezdičky nie sú tak katastrofálne, ako môže vyznievať môj komentár, moje sklamanie je ale umocnené aj tým, že prvá séria bola geniálna. ()