Vypusťte Thanapoda! Námořník z posádky, co se plaví po mimozemském oceánu, uzavře smlouvu s hladovou příšerou z hlubin. (Netflix)

mikki089

Pěkně graficky zpracován mini-příběh. Nápad na příběh se mi líbil, Jennifer Yuh nikdy při své tvorbě nezklame. Opravdu se mi líbil dialog a tempo, jakým se děj udával. Definitivně jedna z nejlepších epizod  tohoto seriálu i přes to, že konec byl jednoduše předvídatelný. ()

IZFNP

LD+R už ponúkol pár výborných epizód, i tak som však prekvapene pozerala, ako skvelý diel Bad Travelling je. Meno režiséra, ktoré som sa dozvedela až tu na čsfd, tak pre mňa bolo obrovským a nadšeným "už chápem" momentom.  Spolu s Jibaro top diely série, pri čom tento vizuálny, režijný, scenáristický a atmosférický majstrštyk patrí dokonca k tomu naj, čo seriál ponúkol. ()

sysyphus

Ja vlastne vobec nemám rád horory, ale v tomto psychologicky premyslenom dielku mnou adrenalin pumpoval teda solídne. Celkovo som si počas deja vravel, že zrazu sme sa ocitli kvalitatívne úplne niekde inde ako je v tejto sérii zvykom. Atmosféra sa dala krájať, dej bol nepredvídateľný a postavy výborne napísané/zanimované. Netrvalo dlho a ja som pristúpil na hru, ktorú pred mojimi očami autori rozohrali. Situácia, v ktorej sa posádka ocitla mi prišla tak neskutočne tiesnivá, až som začal popri sledovaní uvažovať aj o tom, ako by som za týchto okolností konal ja ... a priznám sa, že žiadne schodné riešenie mi do konca epizódy nestihlo napadnúť. Vyústenie ma dorazilo hneď dvakrát - 1, keď hlavná postava nečakane odstúpila od dohody a 2, keď som zbadal, kto epizódku režíroval. Tlieskam a chrochtám blahom. Vďaka David. Za epizódu aj za celý seriaĺ. ()