Šéf

Západné Nemecko, 1977, 459x60 min

Michael Ande, Siegfried Lowitz, Ulrich Matthes, Juraj Kukura, Alexander Held, Sabine Petzl, Anatole Taubman, Peter Kremer, Günther Kaufmann (viac)

Starý lišák komisař Kress si dokáže zachovat klidnou hlavu a umí proniknout do myšlení zločinců a zavést je do pasti tak zručně, že tím překvapuje i své podřízené. (oficiálny text distribútora)

misstake odpad!

Zahlíd jsem to asi jen jednou nebo dvakrát, ale nadosmrti mě to poznamenalo. Takhle blbou stupidně depresivně natočenou kriminálku s idiotským závěrem jsem fakt neviděl. ()

Eldoth

Podle mého názoru jsou horší německé kousky jako např: Kriminálka Kolín a jiné. Většina dílů má hlavu a patu a po herecké stránce to taky není nejhorší, za některé epizody bych se absolutně nezdráhal přihodit i hvězdu navíc. ()

petrik11

Tak tomuto seriálu som nikdy neprišiel na chuť. Nesympatický komisár už na začiatku odpudil svojim zjavom. Zápletky boli také aké boli. ale seriál sa točí o ústrednej postave. A keď je tá o ničom, tak o čom bude celý seriál. ()

Janos

Taková průměrná německá detektivka.Postavy ze seriálu jsou sice sympatické ale rozhodně nehrají nějak obzvlášť skvěle.Pokud se chcete pohodlně usadit v křesle a uživat si ticho a pohodu,puste si v bedně Starýho. ()

vojtazz odpad!

Už ten název :DDD. Měl bych dát hvězdičku, už jen za to, že když jsem tu na to teď narazil, tak mě to rozesmálo, jako připomínka další perličky německé tvorby, kterou jsem už dávno vytlačil do zaprášných zakoutí šedých kůr mozkových. Ale nedám, nebylo by to fér :) ()

VMa

Z té trojice velmi podobných detektivních seriálů, Starej, Siska a Derrick, kdy je vrah většinou znám již od začátku a divák sleduje, jak je pachatel odhalen a dopaden (čímž se velmi podobají seriálu Columbo), ale v porovnání s zbylými dvěma seriály, mu něco chybí - ale bohužel, nedokáži to určit. Určitě to není odpad, ale více než jednu či dvě hvězdičky si nezaslouží. ()