Pobrežná hliadka

• Slovensko Baywatch - Pobrežná hliadka (viac)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scenár:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (viac)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (viac)

Mitch Buchannon šéfuje partii mladých záchranárov, ktorí ochraňujú životy ľudí pred nástrahami nebezpečného mora. Sexi záchranári a záchranárki zachraňujú rekreantov nielen z obrovských vĺn, ale často sa vyskytnú aj iné nebezpečné situácie, s ktorými sa musia vysporiadať. (ethos)

carl.oesch

Připojuji se do řady. Erika Eleniak byla moje nejoblíbenější. Jinak to podání amerických pláží a jejich osazenstva bylo poněkud zkreslující. V průměru o dvacet až třicet kilo míň na kus než ve skutečnosti.....no ale taková byla doba a ten internet v té době se všemi těmi "možnostmi" taky nefungoval. ()

blondboss

Tento seriál je legendou, nech má akékoľvek hodnotenia a nech má každý akýkoľvek názor na neho. Nepoznám človeka, ktorý by nevedel, že takýto seriál vôbec existuje. Baywatch som hĺtal už ako malé decko a aj keď to bola v zásade prehliadka testosterónu, bavilo ma na to pozerať. Dnes s odstupom času mi väčšina častí príde z čeľade trápnejších, ale stále to hore ťahali nádherné dámy, ktoré sa v tomto seriáli postupom času objavili - od charizmatickej Eriky Eleniak, nezabudnuteľnej Pamely Anderson, ultra sexi Carmen Electra, sympatickej Brooke Burns až po čistokrvnú havajskú krásku Stacy Kamano. A nemožno zabudnúť na doslova "nesmrteľného" Mitcha Bucannona v podaní Davida Hasselhoffa. Keď opomeniem Knight Ridera, tak toto je jeho životné dielo. 60 % ()

Simako

Jako seriál úplně o ničem, ale co? Dovolím si tomu dát za tři. Taky jsem kolikrát přišel domů, unavený, naštvaný, rozhádaný, zmáčknu knoflík a tam pěkný "silikonový" holky hrajou volejbal!!! Pozn. Samozřejmě v bikinách!! za tři!!! ()

arbakel

Ale sak kto by si to pre tie krasky nechal ujst... hviezdicka za poprsie pamely, carmen a yasmine;) jedem holky jedem a at to poradne hopsa:P ()

Zabuza

Ale zase samé nízke hodnotenia. Nehovorte mi, že ste soboty a nedele o 18:00 nesedeli prikovaní k televíznej obrazovke a nečakali na nové príbehy Mitcha a C.J.. ()

lehkoživka odpad!

Uvažovala jsem o jedné hvězdě za hezké počasí a pěkná těla (chudinky hérečky dřely v posilovně:), nicméně při vzpomínce na některé scény.. Rekreant topící se v 0,5m hloubce, plavčík-nadčlověk Hasselhoff odkopnuvší žraloka, veškeré dialogy - proboha kdo to psal? Mentálně postižený svazák? Sorry, ale tohle je na mě příliš silný kafe. ()

Usir

Musím se taky připojit k tomu co říkali Joey a Chandler v Přátelích, dokonalost toho seriálu je prostě v tom, že hezký lidi běhaj po pláži:-))) ()

The_God

Jako malýmu smradovi (kolem 11-ti let) se mi to líbilo, ale čím jsem byl starší, tak jsem byl nadšený pořád míň a míň, až jsem to přestal sledovat úplně, než jsem si tento seriál stihl znepřátelit. Multifunkční plavčíci, kteří plní také roli policistů, detektivů, pyrotechniků, vyjednavačů, psychologů etc. a ještě se jim neutopí lidi, byli na mě už vážně trochu moc. ()

zodiak217

Musím úprimne napísať, že na tomto seriály som tak trochu vyrastal a preto moje hodnotenie musí byť ako inak len najlepšie. Však herci ako David Husselhof, Pamela Anderson a ďalšia eqipa ktorá sa v tomto seriály vystriedala zanechala na tomto projekte svoju nezameniteľnú pečať a rozhodne nie zlú, keďže tento seriálový hit dokázal poblázniť celý svet. Veď nakoniec, ktorý chlap si nerád pozrie nádherné mladé plavčíčky v červenom, ktoré utekajú po pláži a vidieť ich ladné krivky. No jednoducho nádhera. Keď človek postupne vyrastá s týmto seriálom menia sa aj herci, dej a postupne sa snažia tvorcovia vymýšľať stále niečo nové len aby zaujali, lebo ako to už chodí v Amerike, postupne raz všetko omrzí a preto posledné série neboli veľmi vydarené keďže aj herecké obsadenie už nestálo za veľa, aj keď snaha sa uprieť rozhodne nedá. Je to jednoducho Pobrežná hliadka, seriál ktorý si musím pozrieť a vždy si pri ňom zaspomínať. ()

KacHnAop

Pobřežní hlídka není některak perfektní seriál, ale přirovnání k odpadu si určitě nezaslouží. Všechny díly nejsou kvalitní, ale jiné jsou naopak pozoruhodné, zajímavé a vtipné. Postavy záchranářek pobřežní hlídky jsou bezpochyby neuvěřitelně oku lahodící kočky. Nepovažuji je za mistryně herectví, ale krásky to opravdu jsou. Pamatuju si, že to byl seriál mého dětství a rozhodně nelituju, že jsem ho pravidelně sledoval. Občas se na něho podívam i dnes. ()

vilusinska

Musím uznat že nazačátku se mi díly líbily, docela jsem to baštila jen škoda že poslední série byly spíše o velmi vnadných záchranářkách, což si myslím že to tomu hodně uškodilo, stačí se podívat na hodnocení. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (viac)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (viac)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (viac)