Pobrežná hliadka

• Slovensko Baywatch - Pobrežná hliadka (viac)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scenár:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (viac)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (viac)

Mitch Buchannon šéfuje partii mladých záchranárov, ktorí ochraňujú životy ľudí pred nástrahami nebezpečného mora. Sexi záchranári a záchranárki zachraňujú rekreantov nielen z obrovských vĺn, ale často sa vyskytnú aj iné nebezpečné situácie, s ktorými sa musia vysporiadať. (ethos)

Dudek odpad!

Pobřežní hlídka je jeden z nejhorších seriálů, jaký jsem viděl. První díly byly sledovatelné, ale pak se seriál dostal tam, kam nutně musel, do nudného stereotypu, kde nám jsou ukazovány spíše pěkné ženy (nic proti) než zachraňování utopenců. Nutno však přiznat, že toto není jediný seriál, v kterém tomu tak je - on vlastně jakýkoli americký seriál odehrávající se alespoň z části napláži používá těchto záběrů pro udržení diváka u televizních obrazovek.Jsem opravdu zvědav, jak jej zfilmuje Steven Spielberg ()

Lima odpad!

Hasselhoff ví, jak se vydělávají prachy. Prostě se seženou nějaký kozatý modelky, k nim hezcí hošani s vypracovanou muskulaturou a nechají se pobíhat po pláži. Příběh v tomhle případě není vůbec důležitý. Ani při vypnutí mozku se bohužel nebavím, pouze k smrti nudím. Tak sorry, ale tuhle pračku na prachy prostě nežeru. ()

Enšpígl

proč tolik, hvězdiček , myslím že odkážu na koment TOSIMA,vypnout zvuk a jen se kochat matkou přírodou a taťkou plastikou. Kdyby ten seriál neměl mužské obsazení, a místo toho další baby, měl by plnej počet hvězdiček:). Jinak souhlas s Vámi všema kluci co píšete"hlavně že skáčou" :)) ()

Radyo

Naprostý souhlas s Tomem Hardym: vpodstatě jde jen o ty prostřihy, kdy děvčata běhají po pláži a k tomu hraje nějaká (tehdy) moderní rocková písnička. Co se týče zbývající minutáže, ta je tak za 1 hvězdičku, ale ty holky to dokážou vytáhnout na tři ! :) ()

T2

Rozpočet $1,5milióna║ Pobrežná hliadka a Mitch Buchannon v 90.rokov neskutočný kult, keď to bežalo na všetkých možných televíziách , najlepšia bolo určite prvá séria s Billy Warlockom a Eriku Eleniak, ostatné sa tiež dali bola to vtedajšia dobrodružná zábavka. /75%/ ()

Djkoma

Některé díly byli o ničem, některé o něčem, ale bylo to jedno. Stejně se skoro všichni jen ústavičně dívali na krasná těla a poprsí všech možných hereček/modelek od Eriky Eleniak až po Vanessu Angel (samozdřejmě někde uprostřed je i Pamela ;-)). ()

gouryella

Ano byl jsem pravidelným divákem prvních sérií, ale postupně jak jsem začal stárnout a jak upadala i "kvalita" tohoto seriálu přešlo toto okouzlení spíše ke zhnusení. ()

Renton

"..hlavně že tam holky běhají.." Z dnešního pohledu už dosti slaboučký seriál, ale přiznejme si to, neunikl tomu nikdo!! 50%. ()

TheMaker

:::::::::::::::::::: Já vždycky miloval ty zpomalené záběry jak běží :-) Herci se museli hodně naběhat :-) David Hajzlhovno je borec a Pamela Anderson silikonový kult ! ::::::::::::::::::: ()

tron

Ťažko povedať, zhruba prvé dve série sa mi páčili, postupne to bolo ale už len o telách. Bol som u toho, keď to štartovalo a spočiatku to bol fakt dobrý seriál so slušnými scenármi a kvalitným kastingom. Ku kobncu už boli zápletky čoraz absurdnejšie (plavčíi v nich riešili VŠETKO) a u nových hercov záležalo naozaj už iba na tom, ako vyzerajú. Najviac mi v živej pamäti utkvela spomienka na to, ako Alexandru Paul zabil žralok. ()

B!shop

Kozyyyyy vsude samy kozyyy :) Akorat Stefanie to kazila :D Kdyby tam misto toho serialu byli jen ty prostrihy tak je to jasne za pet :) ()

dO_od

#2 Seriál byl geniální už jen díky úvodní znělce a koláži běžících krásek (bohuže i krasavců) ve slow-motion. Jednou za čas bych nějakým dílem určitě nepohrdnul, prostě dokonalá pastva pro mé oči. Názory, které stojí za pozornost: Chandler ()

emma53

Já se přiznám zcela normálka, že jsem se na to dívala a tehdy jsem vůbec nějaké hodnocení neřešila. Dneska by to bylo zřejmě jinak, ale tehdy peckovní seriál, co taky jiného v té době bylo, že jo ? Z doby tehdejší to hodnotím takhle a basta. A celých 242 dílů jsem neviděla, to ne:-) ()

Faidra odpad!

Já ten silikon vážně nesnáším, pardon. A to holky měly ze silikonu jenom obsah plavek, ale Hasselhoff vypadá, že je z toho celý. ()

Jara.Cimrman.jr

"Kdo slouží na věži 12?" To nevím, ale určitě tam někdo v červených plavkách bude. Jinak tedy nejsem zcela přesvědčen o tom, že nabubřelé silikony jsou zárukou kvalitního seriálu, ale pokud se jim kamera svědomitě a detailně věnuje, tak to na tři hvězdy ode mne bez problémů stačí. Sestava zpomaleně běhajících záchranářek ve mně totiž často probouzela touhu tonout v blízkosti jejich stanoviště, ale při mé smůle by mne stejně zachránil Mitch skokem ze sousedního světadílu, takže škoda vody v plicích. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (viac)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (viac)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (viac)