Jump Street 21

• USA 21 Jump Street
USA, (1987–1991), 79 h 3 min (Minutáž: 43–91 min)

Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Sal Jenco, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest (viac)

21 Jump Street je veliteľstvo pre policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. Každý s príslušníkov Jump Street bol vybraný pre schopnosť zapadnúť na strednú školu, alebo univerzitu, čo im umožňuje pracovať v prezlečení v miestach a situáciách, kde sa rádový policajti nedostanú. (sliver)

Clark_Kent

Kdo má rád starej dobrej styl, tomu tahle nostalgie určitě lahodila. Přesně tak jako mě, taky jsem vždycky snil o tom být tajným policajtem. To se tenkrát Johnny, teprve jen rozjížděl. ()

Eilem

Trocha sklamanie , na imdb to malo slubne hodnotenie ale tuto sa opat potvrdilo ze CSFD je v ramci hodnoteni pre moj meter vhodnejsie. Pat slubnych a zabvnych momentov inka cisty preimer. 6/10 ()

Tinaa

Amerika, 80. léta, kdyby mě to nebavilo kvůli svému oblíbenému herci, tak na to můžu koukat, jak se lidé oblíkali a prostě takový oddych od novodobých seriálu... a vůbec nejsem při hodnocení tohoto seriálu neobjektivní, jak mi bylo oznámeno, tady se jen každý každého bojí + sledují Ulici :D tak pak se nemůžem bavit natož polemizovat... ()

Reiner

Kultovní seriál mého dětství :) A ani nyní s odstupem času neztrácí svůj lesk. Myšlenka (námět) filmu je výborný a na tehdejší dobu samozřejmě, jak jinak, dokonalý! :) Doporučuji! 90% ()

Belerofon

Jako puberťák to žral každej...Holky žraly Deppa já ten život, kterej vedou hlavní hrdinové...netradiční seriál s pohledem na americkou mládež... ()

Katy19

Krimi seriál mého pubertálního mládí. Nemohu jinak než dát 4 hvězdičky z nostalgie a kvůli Johnnymu, který byl princem mých snů. Teď, když se na to dívám, je to spíš k úsměvu. ()

tyzmrde

Tento seriál jsem začínal sledovat pár dní po tom co jsem viděl komedii 21 Jump Street (2012) . Seriál bohužel je něco úplně jiného než film ale i tak mě seriál baví a viděl jsem 6 dílu. PS: Podle mě měl natáčet Johny Depp takové seriály a filmy dál než ty blbý sračky od Tima Burtna. ()

rytir1

Moc děckám by to dnes nebýt filmu asi nic neřeklo, ale na svou dobu supr seriál a start karíéry Johnny Deppa a Bookera Grieca ()

Akční hrdina budoucnosti?

Akční hrdina budoucnosti?

11.11.2010

Ještě nedávno jsme se mu vysmívali pro jeho fešáckou tvářičku a nevalné herecké schopnosti, hvězda Channinga Tatuma však stoupá. V G. I. Joe jsme mu akčního hrdinu docela věřili, v pozvolna se… (viac)