Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

jcall2bad

Tento seriál jsem absolutně miloval jako malý kluk a ještě dnes se na to rád podívám a stále mě to baví. Za to si to stoprocentně zaslouží plný počet a označení mého nejoblíbenějšího kresleného seriálu. ()

MariusDee

Po vizuální stránce skvěle zmáknuté, ale obsah se mi příčí. Je ubohé postavit zábavu na předvádění brutálností, byť to páchají "jen" zvířata. Zajímalo by mne, kolik lidí by se bavilo, kdyby podobné eskapády předváděla skutečná zvířata...doufám, že velmi málo..i když:( ()

Bartson

Tuhle jsem plul na trajektu a v jedné naprosto plné místnosti promítali Toma a Jerryho a sledovali ho mladí, staří, národnosti z celého světa a nikdo ani nedutal a skvěle se bavil...to stačí jako komentář :-). ()

ghoston

Pět hvězdiček dávám ovšem jenom těm původním dílům, které jsou i nejlépe namalované. Ty další díly kde hlavně kocour Tom změnil vizáž (asi jako vědma v třetím díle Matrixu) už nejsou tak vtipné a je to poměrně nuda. Zde je potřeba oddělovat zrno od plev. Tomu méně povedenému zbytku dávám tedy pouze **. ()

DonArian

Jako dítě jsem to zbožňoval... dokázal jsem na to koukat celé hodiny :). Díky tomuhle seriálu jsem se navíc naučil jak se dává kazeta do videa co mám zmáčknout abych to přetočil a díval se :D ()

hanzi_111

Absolutní klenot. Viděl jsem snad všechny série... Jako dítě jsem měl Toma a Jerryho na talíři každý den díky satelitu a Cartoon Network a kdybych se kvůli něčemu měl do té doby vrátit, tak jen kvůli Tomovi a Jerrymu. ()

tuberatanka

Hviezdička dole za novšie série s odfláknutým grafickým spracovaním a nepríliš nápaditými gagmi. Staršie diely produkované Fredom Quimbym sú zato luxusné. Síce je to iba úplne čistá situačná komédia bez akejkoľvek myšlienky, ale zato veľmi dobre a nápadito urobená situačná komédia. Obzvlášť oceňujem geniálnu jednotu obrazu a hudby, čisto kvôli tomuto sa oplatí si nejaké tie diely pozrieť ()

Motherlovebone

Kdo nefandí kočičákovi, není náš člověk. Svělý seriál, který se marně pokusili pitomci zabít rádoby pokračováním. Grafika, náplň dílů, zvuky boing a splash. Nádhera ()

Negticek

Tak na tomhle seriálu jsem vyrostl a myslím si, že nebudu sám. Je neuvěřitelné, že brutalita dokáže být tak roztomilá a k tomu zábavná. Podle mně je to jedna z dvojic, která se zaryje do paměti každému. Na každý jejich nový příběh jsem se těšil a když můžu a čas to dovolí, tak se na ně dívám neustále. Moje hodnocení je 10/10 ... Ale zdá se mi, že novější díly už nejsou to co to bývalo. Ale i tak jsou stále výborné. ()

Shallya

Dívala jsem se na to jako malinká a doteď se na to někdy dívám :) ♥ - NIKDY nezapomenu na ty chvíle kdy jsme u toho dostali záchvat smíchu a pak nemohli dýchat :D ()

Cor-Angar

Tady není co řešit. Tom a Jerry se líbí všem generacím a věřím že nikdy nezestárne. Líbí se mi jak je to založený na tak jednoduchým nápadu, kterej je zpracovanej na tisíc způsobů a každý z nich pokaždé pobaví. Osobně mám nejradši Kočičí koncert, protože to spojení s vážnou hudbou je naprosto geniální a celý díl dostává úplně jiný rozměr. Jen škoda že můj favorit Tom nikdy nevyhrál ikdyž se tak snažil :D Ale takhle to asi muselo být...protože třeba na Tomovo bolestné zařvání bych se mohl dívat pořád, ten zvuk je dokonalej :D Tohle je prostě 5ti hvězdičková zábava, kterou jen tak něco nepřekoná. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)