Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Thaan

92%- Animák pro každého a jako v každí správné "grotesce" zde platí W.I. Coytův zákon komixové setrvačnosti: Těleso v pohybu zůstává ve stejné výšce dokud si nevšimne gravitace. ()

godspeed

tak na tomhle jsem vyrostl. díky možnosti chytat za komančů na TV v pohraničí i západoněměcké televize, jsem si tohle neskutečně vychutnával. zlatý 60. léta. to se ještě v animácích mohlo vyhazovat do vzduchu a evidentně to žádný přechytralý zoufalec nemohl cenzurovat. ()

Uhura

Nádherně brutální. A vůbec mě to v mém dospívání neovlivnilo. Možná jsem se trošku brutálněji prala se svou sestrou.. a možná mám ve filmech ráda trochu víc násilí.. Ale krásný seriál:-) ()

MRPitivier

Bezvadná podívaná pro všechny věkové kategorie. Nadčasovost a hravost tohoto seriálu dělají z myšáka a kočky nejpopulárnější animované postavičky všech dob! Ať fandíte Tomovi nebo Jerrymu, pokaždé se dobře pobavíte při jejich honičkách a lumpárnách! Toma a Jerryho nikdy neodmítnu, když mám možnost se na něj kouknout! ()

movemat

Kto by len na nich zabudol. Na našich malých kamarátov-nekamarátov a navzájom si pomahajúcich-nepomahajúcich zvieratiek. Výborný humor v každej z častí. Je to fakt pán animák a keď k tomu pripišeme v akých dávnych časoch vznikal tak vzbudzuje ozajstný rešpekt. ()

Zajija

Jeden z mích nejoblíbenejších pořadů jako malého kluka. Mohl jsem trávit hodiny a hodiny sledování lumpáren tohoto roztomilého mišáka, které dělal chudákovi Tomovi. ***** ()

Judy24

Kamenujte mě - jsem připravena. Toma a Jerryho jsem jako malá měla dost ráda, ale když se na to dívám s odstupem, něco mi vadí. Třeba ta agrese. Jak je to možné, že mezi nejpopulárnější dětské seriály spadá takový, kde se každou minutou hlavní hrdinové třikrát (při)zabijí?! Celou dobu se jenom mlátí, řežou, házejí na sebe olovo a strkají si do těla bomby, které v nich následně vybuchují. Nejen, že to nemá pořádný děj, ale připadá mi to tak nevýchovné a tak kruté, že na to po letech nemám sílu a děsí mě, že na tom tolik dětí vyrůstá. Animace si ty dvě hvězdičky zaslouží. ()

Koonix

Je pravda že ako dieťa som bez toho nemohol zaspať a aj teraz sa na tom občas pobavím ale vždycky ma z toho treskotu, škrekotu, buchotu,a cinkotu rozbolela hlava:) ()

Masety

Většinou jsem fandil Tomovi, protože mě vždycky zajímalo, co by s Jerrym udělal, kdyby ho konečně dostal. Každopádně, když v nějakých dílech dostával krutě na frak, byl u mě jasná jednička Jerry :) ()

Šindy

Tohle je jedna z nej pohádek mého dětství. A může za to i to, že když jsem se po 14 letech na Toma a Jerryho koukl znovu, tak jsem se pořád stejně smál a bavil. Hned bych se vrátil o pár let na zpět :) ()

Spilvo

Vždy budem spomínať ako som sa pri pozeraní CN potešil keď som zazrel známeho leva na začiatku, Tom a Jerry je proste srdcovka 95%. ()

MrBrightside

Zvláštne, že aj keď sa na to človek pozrie o 10-15 rokov neskôr, stále si presne pamätá, čo sa kedy stane a stále sa pri tom nehorázne baví. Alebo to len na mne tie hodiny strávené pred telkou vždy, keď dávali Tom & Jerry, zanechali takúto stopu? Každopádne, Tom a Jerry sú nekorunovanými kráľmi detských kreslených seriálov a myslím, že ani teraz po toľkých desaťročiach nemajú nejakú vážnejšiu konkurenciu. (A ešte si spätne uvedomujem, že v každom jednom dieli je krásna hudba...) ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)