M.A.S.H. - Season 5 (1976) (séria)

Margaretino zasnoubení (S05E03)

(epizóda)
  • USA Margaret's Engagement

Majorka Houlihanová volá z Tokia, že má vynikajúcu správu. Preto všetci napäto očakávajú jej návrat. Po príjazde Margaret oznámi svoje zasnúbenie s podplukovníkom Donaldom Penobscottom. Frank túto správu nesie veľmi ťažko, odíde z tábora a privedie kórejskú rodinu ako vojnových zločincov - obviní ich zo špionáže. (TV Markíza)

DocBrown

Frankova epizoda. Hrozně se mi líbilo, jak se najednou spolčil se svými nepřáteli proti většímu zlu a ten závěr byl famózní. Na jednu stranu škoda že jen na půl dílu, na druhou stranu dlouhodobě by to nefungovalo. ()

MM_Ramone

Tretia epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „Margaret´s Engagement“ (Margaretiné zasnúbenie). Vrchná zdravotná sestra major Margaret Houlihanová s radosťou ohlási svojim kolegom z vojenskej mobilnej nemocnice M.A.S.H. 4077, že sa počas dovolenky v Tokiu zasnúbila s podplukovníkom Donaldom Penobscottom. Je šťastná, je nadšená, je zaľúbená. Jej bývalý milenec doktor major Frank Burns to veľmi ťažko nesie. Je z toho zničený, otrasený, zdrvený. V zúfalstve začne robiť zúfalé veci. Bolo mi ho ľúto. ***** ()