Sexuální výchova

• Veľká Británia Sex Education (viac)
Veľká Británia, (2019–2023), 29 h 20 min (Minutáž: 47–85 min)

Tvorcovia:

Laurie Nunn

Hudba:

Oli Julian

Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Kedar Williams-Stirling, Aimee Lou Wood, Connor Swindells, Patricia Allison, Tanya Reynolds (viac)

Recenzie používateľa derryl k tomuto seriálu (33)

Epizoda 4 (2021) (S03E04)

Tak tu máme další posun v ději, Ruby a Otis. Maeve a Isaac se snaží o něco víc než jen přátelství. Zajímavý díl. ()

Epizoda 5 (2021) (S03E05)

Výlet do Francie je úžasně zpracovaný a dějí se na něm neuvěřitelné věci, ale především: Maeve a Otis. :-) ()

Epizoda 6 (2021) (S03E06)

Eric ve své rodné zemi, to je výborná dějová linka, ve škole Hope vede kulturní válku, která je dosti nenormální. ()

Epizoda 7 (2021) (S03E07)

Velmi silný díl, který jsem si velmi oblíbil, velké množství zvratů a další pokračovaní vztahu Otise a Meave. Krásné. Jen ten závěr dílu byl pro mě extrémně náročný. ()

Epizoda 8 (2021) (S03E08)

Velmi silný díl. Skvělý závěr série. Emotivní, ale krásný. Díky moc. ()

Epizoda 1 (2023) (S04E01)

Je to zajímavé, naše oblíbené postavy v nové škole a hned se dějí věci. Nové postavy serialu ale vůbec netáhnou a sexuální terapeutka je děsná. Ach jo. ()

Epizoda 2 (2023) (S04E02)

Už je to super. Gratuluji, tak jak mám seriál rád. Jsem moc šťastný, že se to povedlo zvednout o úroveň výše. ()

Epizoda 3 (2023) (S04E03)

Zajímavý díl. ()

Epizoda 4 (2023) (S04E04)

Velmi smutný díl a konečně se příběh začal rozvíjet. ()

Epizoda 5 (2023) (S04E05)

Nevím, zápletka kolem O mě nějak nenadchla, ale je tu naštěstí zase Maev a Otis, kteří se znovu hledají a nemají to zrovna lehké. ()

Epizoda 6 (2023) (S04E06)

No tak to je jízda. Velmi emotivní a důležitý díl seriálu. ()

Epizoda 7 (2023) (S04E07)

7. díl je přesně tím, co mám na seriálu rád. Kombinace humoru a vážných témat. To je přesně život. To je ono! Je zde láska, sex, práce, přátelství, zklamání, smutek, pochopení, boj za správnou věc, vykoupení a probuzení. ()

Epizoda 8 (2023) (S04E08)

Pro mě je sentiment v životě důležitý a někdy je ho třeba i více. Naše postavy sentiment ve svých životech mají a patří k nim. Každá postava mi přirostla k srdci. Mám je všechny rád a budou mi chybět. Děkuji za závěr seriálu! Byl Boží. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

09.05.2022

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

28.11.2020

Britské projekty, zejména pak seriály Koruna a Sexuální výchova, slaví dlouhodobě velký úspěch u předplatitelů Netflixu. Nejen proto streamovací gigant letos výrazně navýšil rozpočet pro britskou… (viac)