Ah Sahm, kterého po útoku oslavuje celá Čínská čtvrť jako hrdinu, si chce vyrovnat účty s Learym. Maj Ling vrazí mezi Ah Sahma a mladého Ťüna klín. (Netflix)

keoma26

Zdanlive az moc "ukecana" epizoda prinasi mozna vic tenze nez vsechny predchazejici dily dohromady a namisto, aby rozuzlila jednotlive linky pribehu, zapredla dej do jeste hrubsiho motouzu... 3.rada slibuje jenom samy poteseni. ()

warrenur

Po zbesilej akcii v predoslom dieli, upokojenie, chit-chat a filozoficke debaty, ci spytovanie svedomia a dalsieho smerovania na vsetkych stranach. Poslednu minutku v zavere som predvidal uz v osmom dieli. :) Kazdopadne celkom vydarena cast a uzavretie druhej serie, ktora bola rozhodne lepsou, ako ta predosla. ()

muti

Veľmi pekná dokrutka; zostáva už len posledný showdown Leary vs Ah Sam. Jedného večera si to strihne Ah Sahm rovno do Irish pubu a ide odovzdať odkaz. Don't fuck with Chinatown, father Leary. Veľmi dobrý cliffhanger pre mnohé postavy, teším sa na tretiu sériu ()

mr_bohowsky

Parádny záver serie. Milujem tento seriál od intra cez akcne scény až po príbeh.Jednoducho Jonathan Tropper vie točiť serialy.Myslel som si , že po Banshee nepríde už nič lepšie a našťastie prišlo.Druha seria vystupňovala atmosféru ešte viac. A ja sa neviem dočkať tretej serie. ()

Mukade

Buckley permanentne víťazí, už mi to pije krv. A dakedy v ďalekej budúcnosti, na konci všetkých sezón tohto seriálu raz prehrá a budem mať "gigantické" desať sekundové zadosťučinenie, FUCK OFF WITH IT ! ()