Čínskou komunitu omezují nové zákony a Ah Sahm se členy gangu Hop Wei si láme hlavu nad tím, jak se uživit. Mai Ling upevňuje svoji moc. (Netflix)

Yoshitsune

Hned v úvodu bych chtěl říct, že mně naštvalo.....né doslova nasralo, to jak se tvůrci zachovali k Penelope Blake a k její sestře Sophie Mercer, takhle bezohledně vykopnout dvě zásadní postavy, které měli vliv na další postavy a i celkový děje v něm, tak taková sviňárna se nevidí. A to myslím vážně, moc nechybí abych tomu dal dvě hvězdičky, což bohužel nedám, přestože Ah Sahm a Mai Ling, tomu tady tedy nasazují koronu. Ale bylo by to nefér vůči jiným postavám a jejich příběhům, ať už jde o Wang Chao, který sice nemá nějaký větší vývoj, ale jeho přežívání a balancování, mezi všemi je i zde napínavé. Pro Ah Toy, zase čeká zkurvená realita že všechno krásné a hezké je pomíjevé a ať chce nebo nechce patří do světa násilí. Kdo má i zajímavý vývoj je Li Yong, který se i v deváté epizodě zachová, jako skutečný gentleman. Pak sem od začátku až do konce téhle série upřímně litoval Yan Mi, je jednou z dalších žen, kterou Ah Sahm zneužije a pohraje si s jejími city, jen aby ji ve výsledku ohrozil, tak jako Penelope a Vegu. Samotnou kapitolou je otec a syn Junovi, to co jim Ah Sahm provedl je neomluvitelné a opravdu sem fandil mladému Junovi a Wongovi, aby ke konci Ah Sahma zabili, protože nic jiného si ani nezaslouží. Jako dívat se na to dá, akce už zde neni tak přepálená, dost postav je i zde fajn, Ah Toy, Chao a i Lee, Leary a O'Hara i jejich příběhové linky, sou fajn, ale zároveň stačí dvě postavy a jejich chovází a rozhodnutí, aby to celé srazily dolů, nemluvě o tom co zde tvůrci napáchali a mám pocit, že sem celou dobu díval na podřadný seriál. ()

M.i.k.e

Třetí série měla zkraje slušně našlápnuto být zatím nejlepší sérií, nicméně zběsilé tempo se velmi brzo zpomalilo a zbytek je standardní Warrior, což ale ve výsledku není vůbec málo. Akce je stále parádní, stabilně se intrikaří a samozřejmě nechybí pár slušných zvratů. Závěr pak připravil půdu pro další sérii, která by pro uzavření příběhu byla potřeba a doufám že vznikne…70% ()

kinderman

Když už jsem se smířil s tím, že můj oblíbený seriál "pro primitivy" skončí druhou řadou, přišlo nečekaně pokračování a s ním další nálož intrikaření a akčních scén, z nichž mnohé jsou sice efektním, leč zoufale samoúčelným fanservisem. Třeba ta westernová přestřelka s Němci jako vystřižená z Divoké bandy, ta tomu nasadila korunu. Stačilo, holky a kluci, o žádná zázračná zmrtvýchvstání v případné další řadě už nestojím. ()

Chen

Nezbývá než poděkovat HBO, že se ujalo téhle špičkové série, protože ani třetí řada nezklamala. Intrikuje se, přetahuje se o moc, reálie stále působí skvěle a souboje jsou výtečné. Je pravda, že finále na mě působilo trochu neukončeně, ale doufejme, že je to příslib vzniku čtvrté řady. Jinak mi udělalo radost, že se před kamerou objevila i Shannon Lee, která dosud působila "jen" jako producentka, ale ve třetí řadě si i zahrála malou roli. ()

bearmeedek

Třetí série je horší než předchozí dvě. Ale ne ve smyslu, že je špatná. Jen se změnila ta úžasná atmosféra, kde na vině je hlavně posun děje do jiných fází, příchod nových postav a úbytek postav, na které jsme byli zvyklí. Možná má vliv i odstup tří let, kdy byla tato řada natočena, i když přímo navazuje na druhou. Nutnost zařadit do této série i žluté buzíky opravdu nebylo pro děj nutné. Spokojený jsem byl s koncem série (seriálu?), kde postupně došlo k různému zúčtování a konec nebyl ani happy end, ani na prd. Prostě určitý konec a život jde dál. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)