ZVP

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi
Japonsko, 2017, 7 min

Yoshitsune

Za mně film roku, totální pecka a to bez debaty. Nebudu nic prozrazovat, koukněte na to sami https://www.youtube.com/watch?v=NsbVTPftcgs&t=1s. Ocenit musím však práci autorů, hlavně při tom rozpočtu, herec co hraje Zatoichiho je úplně špičkový a hodně mi připomíná Shintarô Katsu. Ke konci jedno velké překvapení, které tak trochu zastíní film, co letos vyšel. To se speciálními zabijáky, mi zase připomnělo Jūbei ninpūchō, takže jo je to geniální počin, každá část by si zasloužila filmové zpracování. ()

Scalpelexis

Jako kreativní groteskní jednohubka ok. Použitý náhled a styl mi připomněl noir komiksy typu Sin City a souboje jsou dynamické, jen místy krajně nepřehledné. Dlouho jsem přemýšlel, proč ten název a o co jde, než to závěr za mě rozlouskl a zvedl mi násilím obě obočí. Oukeeej, takže..? ()

honajz

Tak nutno brát, že tenhle 8minutový kraťas je samotnými fanoušky-tvůrci brán jako trailer na fiktivní film - přičemž mi pak nesedí ta úvodní, parodická část, která je... prostě jak z pokusu o parodii na Zatoichiho, chvílemi zábavná, jindy ts ts trapná. Ten konec je pak hodně krátký a zkratkovitý, aby z toho celého měl člověk nějaký ucelený dojem. Ale jako fanouškovská věc je to skutečně dobré. ()

Lacike

Zatoichi versus môzete trikrat hadat kto, ale panda to nie je. Taka amaterska jednohubka. Neviem kolko to stalo. Triky su na solidnej urovni, ale akcne sceny nie su dvakrat dobre zrezirovane. Az na zaverecnu pointu to je len sled akcnych scen. Ak by ste to zacali pozerat od polovice, tak sa nic nestane. 5/10. ()

ledzepfan

Ono to vlastně dává smysl tak moc, že je s podivem, že to zatím nikoho nenapadlo.. Horko, nejlepší válečníci své doby.. Kde jinde by se měl "tajemný samurai" vyloupnout, když né v Japonsku? Hodnotím za 3 protože je to prostě jen pseudotrailer stojící na nápadu a následném whow efektu.. Nevím jestli bych v nastoleném stylu ukoual celovečerák.. ()

alchac

Mrsknout nejdrsnějšího intergalaktického lovce mezi středověké Džapíky, ba dokonce mu dopřát masáž naslepo, se sice na první pohled jeví jako značně haluškoidní nápad, ovšem po krátkém zamyšlení se spíše divím, že to již někoho dávno nenapadlo (nebo už mi taky možná začíná pěkně jebat). Škoda, že Toširo Mifune již odcválal do věčných lovišť, neboť ZVPVY by teprve bylo námětem pro naprosto ultimativní porno! Nicméně i u sledování tohoto kraťasu se perfektně leští bokken a pokud té neskutečně bizarně kůl nindža partičce někdy natočí vlastní filmovou ságu, nasázím tomu zde pět rudých šurikenů ani nemrknu. ()

BROKEN_

Neskutečně skvělá práce filmařů. Ti Japonci mají zajímavý styl. Na to jak malý rozpočet to má, tak si to vede líp než některé americké filmy. V závěru jsem byl v šoku kdo se na scéně objevil. Chci film! ()

LaaYosh

TVL, to byl vizuál ... óóóó ... masky ... óóó ... kamera ... óóó .... muzika ... óóó .... já chcu celovečerní film historické sci-fi fantasy drama :D, klidně i němej, bez stupidních hlášek moderních filmů. 5* ()