Myšiak Stuart Little 2

• Česko Myšák Stuart Little 2 (viac)

Sú tomu dva roky, čo sme naposledy navštívili rodinu myšiaka Stuarta Littla. Odvtedy sa mnohé zmenilo - Stuart je o niečo starší a spokojne žije novým štýlom života. Cestuje do školy vo svojom vlastnom aute, naučil sa lepiť modely lietadiel a je pyšný na to, že sa mu podarilo dostať do futbalového tímu. Rád sa hrá so svojím veľkým bratom Georgom (Jonathan Lipnicki) a s novou sestričkou Marthou, dokonca si začína rozumieť i s večne namosúrenou mačkou Sniežikom.  I napriek tomu Stuart túži po blízkom priateľovi, s ktorým by si rozumel viac ako s ostatnými. Jedného dňa cestou zo školy Stuart začuje hlasný výkrik a na sedadlo spolujazdca v jeho aute dopadne zranený vták. Keď precitne z bezvedomia, tajomná operená slečna sa mu predstaví ako Margalo a vystrašeným hlasom Stuartovi vysvetlí, že je ohrozovaná sokolom - obávaným zločincom, ktorý terorizuje všetky zvieratá z Manhattanu. (TV Markíza)

Wooke

Doktor House vo filme, kde sa proste moc nehodí (aspoň pre mňa). Ten istý problém ako pri prvej časti...príliš veľká dokonalosť a nereálnosť života. Ale zas to zachraňuje Stuart a jeho letecké predstavenie . ()

darthvader77

Ačkoli v by mě zajímalo, jestli by se připadným potomkům Margoly a Stuarta říkalo ptakomyši, nebo myšoptáci, jestli by to byli žluté opeřené myši, či bílí chlupatí ptáci s křídly, ani tady se nebráním čtyřem hvězdám, protože opět se zde ze všeho těží, co může a navíc orel, všemu dodává zajímavou sarkastickou atmosféru(Aleš Procházka je výborný dáber), "Já mu neublížím to chodník". Snížek v sudu skvělý a závěr nádherný. Opět Gregu tvůj herecký výkon chválit nebudu, protože to není potřeba. ()

Brano

Prvý diel som ešte vydržal dopozerať dokonca, ale toto pokračovanie bolo o triedu slabšie. Je to len nastavovaná kaša, ktorá už divákovi nemá čo ponúknuť. Skôr pre menších divákov. /30%/ ()

ostravak30

Přestože se vyměnil scénárista druhý díl je možná dokonce o kapku lepší než první. Obsahuje totiž jasnou zápletku, která je přeci jen zajímavější a dramatičtější. Film dle mého názoru obsahuje i více zábavných hlášek a scének. Stuart Little by chtěl dělat věci jako běžní kluci, ale to mu nejde. A tak si musí najít novou zábavu. Naštěstí zápletka s Margalo je trochu složitější a tudíž lehce překvapivá, ale o to zajímavější a napínavější. Je zde prostor pro větší dobrodružství. Pořád docela zábavná podívaná. ()

Chlo0opek

Klasický rodinný film, který se mi i po letech líbil.. Animace je pěkná, příběh se dá také přestát.. Hugh Laurie, který je známy z Dr. House, zde pùsobí opravdu nezvyklým dojmem:) ()

Vořežprut

Dvě hvězdy. Jednu za to, že jsem u toho usnul, což není špatné. Spánek mám rád :-) A jednu za Doktora House jako toho nejcukrovatějšího chlapíka pod sluncem, konec konců to je i v tom seriálu :-) ()

Bila_pani

Bohužel jsem neslyšela myšáka v originále, ale nadabovaný Dejdarem nemá chybu. Zábavné je taky sledovat Hugha Laurieho v roli dokonalého, moudrého a optimistického tatínka od rodiny, když ho máte nesmazatelně zapsaného jako doktora House. A ještě ty brýle a hladce oholená tvář, HA HA... ()

mpet odpad!

Doufejme, že už žádný Little nebude, neboť toto pokračování vysoce přebilo v debilitě, v nudnosti a v trapnosti již tak vysoce debilní, nudný a trapný první film. Já toho přemoudřelího a nafintěnýho myšáka vlezdoprdelku zkrátka nemůžu vystát. A filmy ve kterých jsou mluvící zvířata jakbysmet. ()