Sbalte si svá zavazadla a naložte svou tábornickou výbavu. Je čas vyslyšet myšákovo volání! V úžasném animovaném dobrodružství Myšák Stuart Little 3 se myšák se svými přáteli vydává daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině. Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí. V okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. Myšák Stuart Little 3 je tak velká legrace, jako je svět kolem nás! (oficiálny text distribútora)

Koda

Zrovna co si tak vzpomínám, když jsem se na to koukal jako dítě, tak ta animace mi nepřipadala vůbec špatná. Stuart se dostane do skautského kurzu a myslím, že něco pos*re a tak se snaží to napravit. Potom tam byl nějakej tygr, který tam dělal neplechu, jestli se mýlím tak se moc omlouvám, ale Stuart s jeho novým kámošem skunkem, ze kterého jsem se doslova vyšťavil, protože jsem ho jednoduše žral, včetně jeho songy, kterou do teď mám ve své děravé palici, se toho velebossa snaží zneškodnit. Mě se to jako malému pardálovi dost zamlouvalo a zase si to někdy pustím :D ()

bicekz

Myslel jsem si, že film nebude mít ani cenu sledovat, ale předchozí díly se mi líbily a tak jsem se do toho pustil. I když je grafika animací celkem povedená, není to ono. Ale potěšilo mě zachování postav (i zhruba vzhledu) a u většiny i dabingu. Děj už také oproti předchozím dílům za moc nestál. Předchozím dílům jsem dal 4*, zde srážím 1* za nevedený přechod na animovaný film a 1* za děj. Celkem 2*. ()

RajmikCZ

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře. ()

ostravak30

První film režiséra Audu Padena, který se věnuje výhradně animákům. Jenže tady šlápl trochu vedle. Za prvé jsou šílené ta animovaná část. Hlavně pozadí samo o sobě působí jako dílo amatérů. Ani příběh není zrovna originální. Proč vlastně došlo k animování trojky, když dva filmy byly hrané? Těžko říct. Původní herci zůstali u dabingu. Škoda, že v příběhu nejsou víc akceptovány předchozí dobrodružství Stuarta. Takhle působí jako malý usmrkaný pitomeček a všichni ho tak berou. Najednou svět není vůbec přívětivý a odlišovat se je problém. Tedy oproti dvěma dílům, v kterých právě bylo apelováno na fakt že odlišnosti nevadí. Bral to tak svět i nejbližší okolí. ()

iXtr3m3

Dávam hviezdu z úcty k prvým dvom vynikajúcim častiam, ktoré boli perfektným rodinným dobrodružstvom pre najmenších aj väčších. Toto nevyšlo. Animácia o ničom, kratučké, vidieť, že sa šetrilo, preto žiadny hraný kúsok. Škoda preškoda, prvé dve časti boli fakt že super a nehodnotím to len zo svojej strany, ale samozrejme hlavne zo strany svojej malej dcérky, ktorá to so mnou zhliadla vo svojich siedmich rokoch a filmy napriek svojmu veku vôbec nezostarli za tie dlhé roky. ()

• Hudba k ilmu byla nahrána v Salami Studios v Hollywoodu v Kalifornii. (noelcoward73)
  • Jedná se o jediný díl z filmové série, který je kompletně animovaný. (AngelusCZ)