Pán a pani Littleovci (Hugh LaurieGeena Davis) si chcú v sirotinci adoptovať dieťa, ale zaujme ich sčítaný biely myšiačik Stuart, ktorý ich očarí svojou úprimnosťou. Manželia presvedčia sociálnu pracovníčku Keeperovú, aby adopciu zvieratka povolila. Myšiak sa cestou do nového domova dozvie, že bude mať staršieho ľudského brata Georga (Jonathan Lipnicki). Keď sa konečne spriatelia, začne boj s gangom potulných mačiek a kocúrom. (TV Markíza)

Criss

Slušná rodinná komedie, ze které si něco vezmou i starší. Jenom mi moc neseděl hlas Martina Dejdara. Pod jeho hlasem si vždy představím Barta Simpsona. ()

Skunkiee

Perfetní oddychový film pro celou rodinu. Myšák Stuart je roztomilej k sežrání. A potěší vidět Hugha Laurieho v takovéto netypické roli.. ()

Naby

Celkem presladene, hodne nelogicke, malo uveritelne. Presto pro deti je to urcite pekny kousek, nad kterym nebudou premyslet tak jako dospeli a o to vic je to bude bavit. Celkem sranda se divat na "Dr. House" jako rodineho bambucu :-D. ()

prometheusll

Mě tento film připadá jako blbost. Opravdu kočky byli špatně namluveny a Jonathan Lipnicki mi v jednu chvíli připadal jako blb. No nic moc ale to se dalo čekat. ()

Gyl

Kdyby v tom hrálo víc myší a míň lidí, bylo by to ještě lepší. Stuart je bezpochyby nejlepší herec z celého ansáblu. ()

Ignitus.C

Podle mě pěkný film pro děti. Scénář M. Night Shyamalan mě lehce pobavilo :) Davisová a Laurie jako rodiče jsou perfektní, a bylo tam pár dost povedených vtipů. ()

Zix.

To že zvířata mluví mi nevadí a občas to je vtipný. Nikdy jsem ale nemusel tyhle pohádky, kde se zvířata chovají úplně normálně jako lidi, mají jejich rozum a dokonce věci jako postel, místo u stolu apod. ()

Little_Sawy

Je chytrý, energetický, vždycky ví jak udělat průser do kterýho se vždy nějak záhadně dostane a záhadně se to zas vyřeší. Je to myšák, neuvěřitelně roztomilej, Snížek je totálně chlupatá roztomilá koule která mi z celého filmu dělala pořád radosť a bylo zábavné se koukat i na kočičí kočko-rvačku. Rodinná, komédie která zabaví jak malé generace tak i starší. I když dvojka mi příde víc zábavnější a originálny. ()

Takový rodinný kung-fu film

Takový rodinný kung-fu film

30.08.2006

Jackie Chan jako čínský mistr kung-fu a Jet Li hledající pravý význam tohoto umění ve starých chrámech v jednom filmu? Srdce nejednoho ortodoxního fanouška by jistě zaplesalo, ale Původně měl tento,… (viac)