Pán a pani Littleovci (Hugh LaurieGeena Davis) si chcú v sirotinci adoptovať dieťa, ale zaujme ich sčítaný biely myšiačik Stuart, ktorý ich očarí svojou úprimnosťou. Manželia presvedčia sociálnu pracovníčku Keeperovú, aby adopciu zvieratka povolila. Myšiak sa cestou do nového domova dozvie, že bude mať staršieho ľudského brata Georga (Jonathan Lipnicki). Keď sa konečne spriatelia, začne boj s gangom potulných mačiek a kocúrom. (TV Markíza)

Estrellita

Jestli existuje dementní rodinný film, je to tohle. Jasně, vizuálně asi v pořádku a nápad neohraný, ale... ALE! Jak proboha mohli normálně smýšlející rodiče přinést domů myš jako svého syna? Proč si prostě nevybrali některého z chlapců, aby měl jejich pravý syn normálního bráchu a všechno bylo bez problémů? Panebože, tolikrát jsem si klepala na čelo... Tady mě můj oblíbený režisér (coby scénárista) opravdu zklamal. Pitomost na entou! ()

danco123

Vydarená rozprávka pre mladších divákov, ktorá vie zaujať aj tých starších. Mňa si tento film získal hlavne svojím pekným dejom, ktorý vôbec nesklamal. ()

Pajkenzi

Perfektni rodinný film.. Mišák je úžasný.. Herci se fo filmu hodí a tvoři rodinu jak má být.. Příběh je velice dojemný aji slza ukápla.. ()

VanTom

Vynikající rodinná zábava s chytrým scénářem, zručným režisérem a stylizovanými hereckými výkony, kteří dávají dospělým divákům každou chvilku najevo, že se má pouze bavit. ()

sahe

3,5* jelikož myšák je jako boží :-) ale je to fakt natočeno pro děti, neboť brát myšáka jako normálního kluka, že je to běžná věc, je takové divné... ()

ABCD Marta

To nejtvrdší citové vydírání v krásném kabátku nostalgie a roztomilosti, až mě napadá, že občas si to zopakovat není vůbec střela mimo. ()

Siri69

Docela hezký rodinný film,který ale pobaví spíše děti... Znám to z vlastní zkušenosti. Jako malému se mi to moc líbilo,teď už to beru pouze jako normální hezký film... 3* ()

tommy187

Film, ktorý nemá umeleckú hodnotu a film pri ktorom sa nebudete skvele baviť. Ale zároveň film, ktorý je milým prekvapením, ktoré vás vráti do detských čias. Zaujímavé spracovanie, tuším toto bol prvý animák o myšiach (dnes je zaujímavé spracovávať podobné filmy) a musím uznať, že na rok 99 fakt namakaný film. 65%. ()

Smileface

Stuarte Stuarte,ty jsi ale roztomilý myšák.Je s tebou zábava a navíc mluvíš,to musí dojmout každé Americké dítě.Jak to bude v Čechách,to se uvidí. ()

herr_carter

Jedná se tématicky i kvalitativně o téměř stejnou záležitost jako Hon na myš, příjemná oddychová záležitost....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

JADIM

Tvorcovia tohto filmu dobre vedia, ako vytvoriť príjemnú komédiu, pri ktorej sa zabaví a uvoľní celá rodina. Nereálne prvky sú skôr milé, pekné, alebo zabávne a určite nie trápne alebo detinské. Na tohto myšiaka si ešte z detstva celkom pamätám a stále je to výborná zábava. 8/10 ()

Koda

Myšák Stuart Little byl neodmyslitelnou láskou mého dětství, hloupoučkým, za to poutavým příběhem, láskou mezi myší a lidskou rodinou, spousta zvratů s kočkami, hlavně s nenáročným, spíše až moc prostorovým kocourem, který radši si drží své místečko od jiných dál, potom, k jaké rodině se Stuart má přiklonit, a pomoci vyhrát závod s lodí na dálkové ovládání. On jako takový, Dejdar, autíčko a hlavně srdce patří prostě k mému dětství a i tak jsem kvůli příběhu dal jenom 4 hvězdy. Pátou zapečetěnou jsem nakonec hodil jen kvůli té neuvěřitelné smutné hudbě, která mě dostala už po pár sekundách. Silvestri neuvěřitelně zapůsobil svým citem k duši osoby, která si zamilovala tenhle film od svého dětství a pomalu začala chápat, že rodina je to nejdůležitější, co do života patří. Tím víc dokážu vcítit bolest ztráty a tahle skladba mě k tomu dokopala. ()

Takový rodinný kung-fu film

Takový rodinný kung-fu film

30.08.2006

Jackie Chan jako čínský mistr kung-fu a Jet Li hledající pravý význam tohoto umění ve starých chrámech v jednom filmu? Srdce nejednoho ortodoxního fanouška by jistě zaplesalo, ale Původně měl tento,… (viac)