Kobiety mafii 2

• angličtina Women of Mafia 2

Volné pokračování filmu Kobiety mafii režiséra Patryka Vegy, kdy se znovu setkáváme s mnohými charaktery, které jsme potkali již v prvním díle. Tentokrát se děj točí okolo pašování tuny kokainu do Polska z Kolumbie. Hned v přístavu jsou však drogy zabaveny a všem je jasné, že v celé dodávce je namočený ještě někdo, kdo chce vydělat peníze na úkor ostatních. Rozjíždí se pátrání, které bude stát mnoho životů a které bude mít nakonec jenom málo vítězů. (C0r0ner)

earl hickey

Těšil jsem se hodně, ale tohle bylo moc. Někdy mi to přišlo jako parodie, někdy příliš brutální!!! Příběh není špatnej, ale některé postavy, nebo scény ?! ()

Maynard.

Druhej díl už zdaleka nemá takový ty koule jako jednička. Asi je to dost tím, že se rejža snažil bejt vtipnej, což se mu občas povedlo, ale občas moc nee. Hlavně teda příběh tý blondýny mi přišel dost ujetej a místama i dost trapnej. Ženy převzaly prakticky vše do svejch rukou, což by se podle názvu filmu dalo očekávat, ale v tý jedničce to přecijen bylo tak skoro 50 na 50 s chlapama. Tady se objeví opět pár totálně morbidních scén, ve kterejch se tenhle rejža očividně vyžívá, ale mě nijak nepohoršujou. Tak jako tak je to zas na chvíli poslední můj polskej film (jestli mě teda zase nepopadne fantas :o) ). Každopádně tenhle rejža je rozhodně nápaditej a oproti třeba většině naším rejžům, se toho vůbec nebojí... ()

Lukoboss

Jednička určitě nebyla překonaná, ale Poláci, potažmo P. Vega, ukazujou, že jim tenhle žánr sluší. Pravda je, že někdy to násilí a brutalita byly až moc, no na druhou stranu mafiáni asi v rukavičkách s nikým nejednají. Bohužel se nemůžu zbavit dojmu, že se tady občas snažili tak tlačit na pilu (někdy i doslova), až to v určitých chvílích působilo parodicky. To je škoda, naštěstí ale závěr situaci trochu zachránil. A jak to tak vypadá, můžeme se nejspíš těšit i na "trojku". Pokud to teda nebude mít klesající tendenci.... ()

klukluka

Říkám to pořád - polský filmy nám ujely o Titanic. Neskutečný, co se tady všechno stane a na jaký drobnosti přitom nezapomněli myslet - namátkou bych zmínil tik Kolumbijky Aidy, kterej ji sužuje i ve chvílích, kdy je na ni tak tak vidět. Ale stejně ho tam šoupla, aby ten záběr byl jó dokonalej. Je to místy neskutečně krutý, ale celý je to podle mě nutný brát jako vtip, já osobně jsem v tom nacházel ohromnou dávku černého humoru, byť u tohoto filmu žánr komedie oficiálně chybí. Podle mě jasné opomenutí, případně důkaz nepochopení. Mělo to i slabší momenty, ale celkově je to fantastickej biják, úžasná podívaná, gejzír nápadů. Patryk Vega je velkej hráč, Polsko mu musí být těsný. ()

Hanys_

Vega už natočil lepší gangsterky, tohle pokračování je ale i ve stínu prvního fantastického dílu pořád dobrou žánrovkou. Nečekaný vývoj, pořádná porce násilí. Tohle je tady pořád. Pokud v Hollywoodu dohlédnou do východní Evropy, tak po Patrykovi musí už někdo skočit. ()

Kovaja

O chloupek slabší pokračování ale neméně dobré. Mistr Vega si mě získal. Jen jsem zklamán že zde již nehraje sexy Olga Boladz. Ta holka měla koule. ()

mira007

Polská gangsterka z dílny Patryka Vegy už není tak strhující akční jízda , hlavně ji brzdí linka Anny propuštěné z krimu, ale já jako fanoušek jsem dostal něco, co v českém filmu asi nikdy nenajdu: lokace Kolumbie, Polsko, Německo, Maroko auťáky: lamborghini, ferrari, bentley ostatní dopravní prostředky: jachty, čluny, vrtulníky a to vše v akci: hromadné bouračky, střílečky, bitky, brutální mučení a odvážná erotika. Možná že Vegovi filmy nejsou 100%, ale filmovým pestrým zážitkem jsou absolutně. PS: Za mne famózní kaskadérská akce bouračka policejního auta ze srázu v Kolumbii ()

petikacka

Dvojka je o něco slabší...Trošku rozlítaná a nekompaktní...Přesto mě to opět bavilo a udrželo mou pozornost...6ezlo převzala nejmladší generace...Za mě 85% ()

Skarface

Označení Krimi/Akční a dodal bych i komedie :D Tohle Vega kurwa vychytal. Ania do ruchania :D  Pobavilo , zabavilo . Vega snad ani nedokáže zklamat . ()

dannyyy

Super! Výborně jsem se bavil. Pro mě mnohem lepší než předešlý díl. Drsné scény, humor nechyběl, obsazení. Paráda pane Vego! Těším se na další díl. ()

Rockerman

Stejná slátanina a chaos jako v jedničce, ale méně zábavná. O vtip se tu opět stará Ania Ostrowska, královna mafie. Na závěr tvůrci slibují návrat Kobiet, ale tomu už asi asistovat nebudu, stačilo. ()

Maximilianus

Nebolo to zlé, ale trochu slabšie ako predchádzajúci diel. Prišlo mi to také rozkúskované a nezáživné, ale nakoniec sa jednotlivé príbehy pospájali a koniec bol celkom dobrý. Škoda len toho konca. 7/10. ()

celticek

Už to nebylo tak dobré jako první díl, ale stejně pořád super zábava. Trochu mi to komediální ladění vadilo, ale na druhou stranu dějová linka s blondýnkou je asi nejlepší. Perfektní štěk má Joanna Jedrzejcyk z UFC! ()

Shitonit

Chceš kladivo nebo vrtačku ? Některý hlášky jsou nezapomenutelný, brutall záběry parádní, je to mozaika všehochuti, která se naštěstí průběžně fajn spojuje. Jednička je asi lepší, každopádně Vega za hrst prdů opět zabodoval. ()

Mamlas

Zhruba stejná slátanina jako jednička. Jen ještě víc zaplněná balastem, aby se nějak vyplnila ta zcela nepřiměřená stopáž. ()

Danny723

Oproti jedničce, hodně velký propad v kvalitě. Všechno je strašně moc zamotané, nedává to moc hlavu ani patu. Dotáhnuté až moc od extrémů. Rychle a zběsile trvalo nějakých šest sedm dílů, než se z toho stal hnůj. Poláci to stihli už v druhém. To se jim musí nechat, neztrácejí čas. ()

oasismanik

Plytká stupidita, snáď ešte väčšia ako jednotka, Patryk tu už naplno pustil uzdu svojej fantánzií. Ale ja som sa bavil extrémne, všetky tie dialogy v angličtine sú totálne brilantné a pri scéne s medveďom na bicykli ma regulérne objebalo. Oproti jednotke ide podľa mňa ešte viac o absurdnú komediu ako o nejaký akčný film, strašne veľa vecí tu nedáva absolútne žiadnu logiku, celému filmu chýba v podstate nejaká základná kostra a je to ako keby len zložené z nejakých bláznivých gangsterských historiek z Poľska v 90. rokoch, ktoré spolu ani nejako nesúvisia. Neškodná blbostička, ale ako vravím, zabaví...Trojku už ale asi nie Patryku. ()