Kobiety mafii vypráví svižným tempem příběh mafiánské rodinky prolínající se s kariérou policistky, která je přeložena díky neortodoxnímu přístupu ke zločinu. Skončí ve speciálním týmu jako agent v utajení. I zde však nemá mnoho štěstí a právě pro viditelné výsledky téměř zhatí šéfovi zištné propojení s podsvětím. Proto začíná jednat na vlastní pěst. (PP66)

oasismanik

Kurva, tak toto bola kurva nálož kurva! Špeciálne od chvíle, keď sa prvý krát zjaví opatrovateľka, sa rozbieha šialený kolotoč udalostí, ktorý vám už nedá vydýchnuť až do konca filmu. Lahko bizarné postavičky sú absolútne brilantne napísané a zahrané a naozaj si nedovolíte čo i len tipnúť, čo sa odohrá nasledujúce minúty a len sa nechávate unášať tým bláznovstvom. Jasné, nie je to žiadna intelektuálna "podívaná", ale tie vyše dve hodiny vám uplynú kurevsky rýchlo kurva. Môj prvý Patryk Vega, ale určite nie posledný, poľská kinematografia ma momentálne najviac baví z úplne všetkých, vrátane americkej, a tak teda ukončujem túto recenziu obligátnym bravo kurva, bravo! ()

Maynard.

A jedem dál ty kráso... Další kousek v řadě od tohodle polskýho rejži a opět naprosto luxusní záležitost. Tentokrát z prostředí mafie, ve které nejen muži tahají za nitky. Svým způsobem mi tenhle film připomněl "Skrytou identitu". Tam to bylo taky všecko přísně tajný. Jako, příběh hodně silnej a pár momentů nezapomenutelných - jak se "složebná" vypořádala na pouti s trojicí hlavních bossů (nejdřív jim to našila do noh a pak je nechala si je vyblafnout, pak uříznout nohu a pak teprve odprásknout) - drsný jak cyp. Každopádně jdu na další kousek tohodle originálního rejži, kterej na to, že je z polska, tak i něco umí a to sakra dobře! :o) ()

Rockerman

Na hraně mezi třemi čtyřmi hvězdami, protože je to dost chaoticky natočené. Nedrží to pohromadě. Trochu i rozvleklé a možná i překombinované. A zase to nemůže být čisté, musí v tom být zapletena policie. Těch kurev a pierdolenia je hodně, ale mohu vám potvrdit. že Poláci na šachtě se baví podobným způsobem. Jinak ovšem platí to, co jsem napsal o Pitbulovi: Ostanim psovi. Naši tvůrci nejsou podobných kriminálek schopni. Navrch je tu chtěný, možná i nechtěný humor. Nejvíce mě bavila Sandra, dcera šéfa gangu a také manželka Cienia. Obě šly neskutečně na nervy! ()

klukluka

Jestli na mě někdy promluví nějaká Polka, tak se pochčím. Tutově na mě bude nasazená polskou rozvědkou s cílem nařezat mě na kostičky a přidávat do polskejch konzerv pro psy a český důchodce. Začátek opět rozpačitej, stejně jako u posledního Pitbulla (Ostatní Pies). Pak jízda střemhlav, než to vzaly do rukou holky, pročež se z toho celkem na dlouho stala pro někoho možná vtipná a veselá, každopádně nepochopitelná slátanina. Měla to být jakási opožděná předehra, úvod do děje další části příběhu, ale Kobiety kvůli tomu ztratily tempo a obtížně ho pak znovu budovaly. Nicméně se jim to podařilo, už jen proto, že pro Poláky neexistuje hranice přijatelné brutality. Jsou to Japonci Evropy, vyžívají se v hnusu a násilí. Platí to minimálně o režisérovi tohoto filmu. Splácal toho tady hodně a spousta věcí se mu i povedla, měl to ale nějak učesat nebo aspoň zkrátit. ()

Jara.Cimrman.jr

"Můžeme lidmi manipulovat, zastrašovat je, ponižovat je, vyhrožovat jejich blízkým. Víc dělat nemůžeme, protože my jsme ti hodní." Tak toto hodnocení FBI mě naprosto nadchlo. Jestli své dobrotě agenti FBI skutečně věří, tak velká gratulace. Nicméně o to tady nejde. Tady jde o svět tvrdých gangsterů, kteří si vezmou do klína cokoli, od čeho chtějí vykouřit a na galantnosti nemají čas ani náladu. Jenže holky pohybující se v tomto světě jsou ještě tvrdší než oni gangsteři, na nějakou tu ránu nehledí, nejedno semeno spolknou a ještě se umí slušně mstít. Takže žádné sperma nepřišlo nazmar a zamotané to bylo tak, že jsem se ani nepokoušel předpovídat budoucí děj. Tady totiž nefunguje černobílý svět s hodnými poldy a zlými mafiány. Tady se nám organizovaný zločin propletl se strážci zákona tak dokonale, že to až nápadně připomíná skutečnost. Já jsem si to tedy užil, i když jsem se ani trošku nebavil. ()

• Ve filmu je možné zahlédnout pár automobilů značky Škoda. První při scéně, kdy dojde k hromadné nehodě na dálnici. V tomto případě se jedná o model Octavia. A potom také při scéně na benzínce, kde je možné zahlédnout dva modely Škoda Fabia. (Skarface)