The Morning Show

• USA The Morning Show
USA, (2019–2023), 27 h 40 min (Minutáž: 46–66 min)

Tvorcovia:

Jay Carson, Kerry Ehrin

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Nestor Carbonell, Gugu Mbatha-Raw, Mark Duplass, Bel Powley, Karen Pittman, Victoria Tate (viac)

Nahlédněte v nekompromisně upřímné dramatu nominovaném na tři Zlaté glóby do moderního pracovního prostředí pohledem lidí, se kterými vstává celá Amerika. (Apple TV+)

shinlove

MeToo kauza tak, jak jsem ji ještě neviděl. Pořádně probraná ze všech stran a detailně. Aneb nic není tak růžové a tak jednoznačné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Herecké koncerty dle slušného scénáře. Jen za posledních 20min desátého dílu bych dal 5* ()

Arany

Zajímavý námět, velmi kvalitně zpracovaný, dobré herecké výkony od herců od kterých byste je nečekali, ale ta stopáž... Celé by to šlo převyprávět za polovinu s mnohem lepším emocionálním výsledkem. ()

Matt2626

Seriál milo prekvapil. Vidieť Carella v serióznej roli po tom, čo som len nedávno "zhltol" Space Force (TV seriál) (2020)  je osviežujúce. Rovnako tak ostatné postavy.  Má ale jeden problém a to ten, že sa v mojich očiach nevyhol porovnaniu s. Tu sa, bohužiaľ, ani skvelá Anistonová nechytá na genialitu Jefa Danielsa. Navyše The Morning show je dosť úzkoprso zameraná na aktuálne populárnu škandalóznu tému masívneho odhaľovania sexuálneho obťažovania vplyvnými ľuďmi a celebritami. V preklade to znamená, že z prostredia televízie ako takej a jej fungovania neuvidíte prakticky nič. ()

Kusbi

Nějak hodně mě to tedy neuchvátilo. Samotná hlavní zápletka mi nepřišla moc silná, aby utáhla celý seriál a zbytek dění mi občas přišel trochu do počtu. Co je však na vysoké úrovni je vykreslení postav, jen je to na můj vkus asi trochu moc ukecané. Řemeslně je to pak bez výhrad, včetně hereckých výkonů. V hodnocení jsem balancoval na hranici 3 a 4 hvězd, nakonec se přikláním na stranu 4 hvězd a to zejména díky poslední skvělé epizodě, která skvěle graduje a taky díky výkonu Billyho Crudupa, který je zde naprosto fenomenální. ()

drunkman

Prvni serie byla prekvapiva, plna hvezd, a dulezitost tematu sexualniho obtezovani si clovek uvedomuje. Ale ta druha serie?! To je ODPAD! Sileny. Kombinace viru z Wuhanu a vysvetlovani, co je social distancing, pak prezidentska debata, tohle a tamhleto. Je to jako prozivani poslednich dvou a pul let, all over again. Jeste ke vsemu je tu velky focus na Mitche, ktery se prestehoval do Italie - proboha proc? Jak se chudacek vyrovnava s tim, ze dostal zlaty padak za to, co provedl? Anebo si jen tvurci a network chteji udrzet Steva Carella?  Vsichni, naprosto vsichni v ty show jsou odporny charaktery. Aniston je tam falesna, jeji kolegove se falesne vlisavaji, Reese je napresdrzku. Ne, tady opravdu musite hodne hledat, abyste se upnuli na neco, co vas i dalsi tyden pritahne k obrazovce (pro me je to nedostatek shows, ktere jsem nevidel, a tak si tohle holt poustim u obeda a vecere).  Pote, co probehlo finale Teda Lasso, uz vazne neni duvod pro subscription Apple+. ()

siofra.

Ono se to tváří, že to kauzu se "sexuálním obtěžováním" uchopuje konečně i z jiné strany, než jen zničením chlapa, se kterým ženská sama od sebe flirtuje na veřejnosti, ale bohužel jen na chvíli. Nakonec z toho vnitřně slabé ženy neschopné unést důsledky svého jednání zas vycházejí jako oběti. Pro mě velké zklamání. A to to začínalo celkem slibně a neotřele... ()

Lady_Gaga

...že bych z toho chrochtala nadšením se říct nedá, ale co není, může být. Pokud mě do konce série seriál zaujme víc než doteď, samozřejmě hodnocení změním. Ale zatím se to zdá být mnoho povyku pro nic. Aniston teda podle mě není bůhvíjaká herečka, což mě zklamalo. ()

user1982

výborný seriál ktorý som zhliadol za dva dni (jedna časť má hodinu). Gradujúci príbeh, dobré herecké výkony a perfektné zakončenie. Aj napriek tomu že aká bola hľavná záplietka, som nemal pocit že by bol seriál nejako moc feministický, či by tlačil na niečo čo by iných pobúrilo. Nov 2020 má vyjsť druhá séria na ktorú sa už teraz teším. Nakoľko bude pokračovať presne tam, kde prvá séria skončila. Taktiež vrelo doporučujem "see" ()

margita figuli

serial bol u mna vinny tym najhorsim priestupkom - moc ma nebavil. tema a prostredie zaujimave, dokazala som sa stotoznit lebo ved hashtag metoo, ale nestacilo to aby to zakrylo tak trochu rozpacity scenar. par postav napisanych aj realisticky a pekne ale 50 percent silenych, nerealnych emocii. ani reese ku ktorej obdivuhodne vzhliadam mi tu az tak nesadla, hoci patrila k tym lepsim veciam na tejto akcii. jennifer - vzdy ked som sa na nu pozerala, nemohla som sa ubranit pocitu, ze prosim vymente ju uz za lauru dern. ()

Stoupik

Vysoké hodnocení mě poměrně nalákalo na zajímavou podívanou, ale po shlédnutí tak nějak nevím, za co ty procenta vlastně jsou. Ono to nebylo špatné, ale za těch deset hodinových dílů se v podstatě stalo velký kulový. Při některých epizodách jsem sám sebe přesvědčoval, jestli mě to ještě stále baví natolik, abych se díval dál, ale pak přišlo vždy něco, co mě zase do děje vtáhlo. Poodkrytí špinavých zákulisních intrik bylo pro mě rozhodně zajímavější, než vyprávění nesvéprávných blbek, které se s někým vyspaly a pak si vlastně uvědomily, že nejspíš nechtěly. Takže s přivřenýma očima...za mě tři hvězdy. Dodatek - Anistonka rozhodně dala zapomenout na Rachel, ale popravdě se mi v Přátelích líbila mnohem víc. ()

MatoPalkes

Výborné.  V porovnaní s mojím obľúbeným The Newsroom zatiaľ prehráva, ale nevadí. Herecky vládne každej scéne Billy Crudup, potešila aj Reese Whitherspoon. Oceňujem aj výborne zvolený soundtrack. Teším sa na ďalšie diely. ()

Zoue

Okej, prvá séria bola skvelá, pozrela som ju za 2 dni a tešila sa na druhú sériu, ktorá akurát vyšla. Väčšie sklamanie som tento rok čo sa týka seriálov a ich pokračovaní asi nezažila. Vnucovanie tém rasizmu a LGBT+ ma teda vúbec nebavilo, nerieši sa v tom seriály už nič iné a dosť sa v druhej sérií opakovali témy z prvej a mala som pocit, že pozerám prvú sériu len so stokrát horším scenárom. Ďalšie časti po 4 epizóde už pozerať nebudem. ()

AtemuLukas

Dlouho očekávaný seriál z dílny Apple Tv+, na který jsem se těšil. Mám dokoukané všechny série a musím říct, že Apple opravdu umí.  Seriál v sobě vzniku vsadil jak na známé herecké tváře, tak na problematická témata, která se aktuálně řešili, jako Mee Too, nebo Covid. Což jsou asi základní kameny, které zapříčinily úspěch tohoto seriálu.  No a co herecké výkony? No Reese a Jennifer tu prostě nemají chybu. No buďme upřímní Jennifer tu má takový charakter postavy, kterou byste po par dílech občas nejradši profackovali. Charakterové posuny tu jsou znatelné, hudba tu je skvělá a humor tu je spíš takový nevtíravý.  Osobně si však myslím, že druhá série byla o něco málo lepší a záživnější jak ta první. Na druhou stranu občas jsou tu dost na sílu dané problematiky lgbt, rasové záležitosti, Genster a občas to působí jako že to tam je jen, aby se řeklo, že se na žádnou menšinu nezapomnělo. Na druhou stranu se jedná o povedený serial, který mohu doporučit. ()

AlesD

Nejprve mě to moc nenadchlo, ale udržela mě u sledování vždy závěrečná zápletka každé epizody. Ve druhé sérii už se zajímavě projevují charaktery postav a je za mě lepší než první ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Stranger Things a další zastavují produkci

Stranger Things a další zastavují produkci

14.03.2020

Jak se situace okolo koronaviru mění často i z hodiny na hodinu, tak se mění i postoje jednotlivých studií či producentů. V praxi to znamená akorát to, že s přibývajícím časem se nejen odkládají již… (viac)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (viac)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (viac)