Päťdesiat odtieňov čiernej

• Česko Padesát odstínů černé (viac)

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? (Bontonfilm SK)

beniczech

Jedna * za Marlona Wayanse, jinak není moc za co... Děj nulový a pokusy o humor marné. Čekal jsem více. Navíc se mi moc často nestává, že bych u něčeho usínal, navíc u parodie. Na druhou stranu jsem neviděl "originál", možná bych poté parodii docenil více. Snad to příště bude lepší. /25%/ ()

cskomando

No jéje, pořád nadávám na všechny kdo viděl tento film a neshlédnul pravý originál, jinak nemá smysl hodnotit. Vzhledem ke zpracování tohoto filmu, který navazuje na pravý originál se to povedlo opravdu na výbornou, místy až na nechutnou :D. Teda z 30% člověk nepotřebuje vidět originál, díky těm slovům, to jak herci hrají své role, co dělají na to se místy film opravdu nepotřebuje. Ano válel jsem se smíchy pod stolem hlavně ze striptéra (Christiana Blacka) to bylo hodně krutě nechutné! Klobouk dolů, jeho předchozí páry nenormálních aktivit byly o něco slabší. ()

Flopik

Paródie a celkovo komédie s Marlonom mám strašne rád, vždy sa na tom dobre zasmejem a preto je tento film pre mňa v celku sklamanie.Samoúčelná blbina, bez nejakej logiky.Jasné je to paródia ale napr. Pár nenormálnych aktivit je sto krát lepšie.Vtipné scény tu sú, zasmial som sa ale bohužiaľ väčšinu je nudná a niekedy aj trápna.Škoda podľa mňa sa to dalo urobiť lepšie čistý priemer. ()

arcticsky

Vcelku pitomá parodie pitomé předlohy. Mimo několika málo povedených vtípků je to zajímavé snad jen ženským obsazením - Seymour, Hawk, Henderson. ()

dee.n

Parodie na film, který se sice bere děsně vážně, ale ve skutečnosti sám parodií je, ať chce, nebo nechce. Proč vlastně takový film točit? Je to vůbec dobrý nápad? V tomto případě hlavně hrozně moc nedotažený. Žalostně málo vtipných momentů, to i já bych z toho vytřískala víc. Nechutný, jednoduchý humor, ale hlavně nekonečně táhlá a dlouhá nuda. Film nemá čím překvapit, zaujmout, dialogy jsou uspávajíící, herci trapně přehrávají. Sečteno podtrženo jedna hvězdička a film navždy smazat z mé paměti, at nezaclání kvalitním snímkům. ()

figliar odpad!

Parodovať Päťdesiat odtieňov sivej je podobná hlúposť, ako natočiť porno pre škôlkárov. Stupidita ako vyšitá. Za tie debilné kecy hercov som sa sám cítil trápne. Celé kino sa smialo na hlúpych nadávkach, ja som neveriacky krútil hlavou. Jeden plus by som však na filme našiel - Tento rok môžem od teraz ísť do kina s pocitom, že horšie ako toto ,,dielo,, nemôže byť nič. ()

Hapretor odpad!

Absolutně nevtipné. Jen trapné a sprosté. Opravdu žumpa. Tvůrci filmu jsou u mě vypatlaná hovada. Herců/ček je mi upřímně líto, že se k této slaboduché debilitě upsali. ()

KNTRFKT odpad!

Všichni smíšci světa, spojte se. To bylo zas jednou k popukání bránice. Až jsem z toho dostal chuť sám sebe narvat do svěrací kazajky a rytmicky se kývat ze strany na stranu s představou o tom, jak se ke mně přibližují stěny pokoje. Parodie jsem míval docela rád, ale na tohle už jsem asi....já ani nevim co. Bylo to plný naprosto nevtipnejch, mnohdy trapnejch scének, dialogy byly snad ftipnější v Nymfomance a možná i v Lidicích. U hlavní herečky jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli je to fakt černoška, nebo jak by řekl klasik "mlíková čokoláda z Chomutova, more". Co se tomu ale musí nechat, bylo tam víc sexuálních scén, než v pravejch Odstínech jen díky rasistický matce Blacka jsem se nezeblil už v první polovině, ale jak se sluší a patří na mladého ministranta-až při závěrečných titulcích. ()

BOURQUE odpad!

Keď sa k tomu dá vyhnúť, tak na film nedávam až to najhoršie hodnotenie. Ale tu jednoducho nie je možné inak rozhodnúť. Mnoho scén a tzv, „vtipných momentov“ jed pod úrovňou a dialógy nie sú originálne. Až na krátku paródiu filmu Whiplash sa na to dá rýchlo zabudnúť. PS: „Scary Movie“ mal v sebe viac fantázií. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) ()

Wallis3

Podruhé se na to asi nepodívám, ale ty tři si to zaslouží. Nádherně nám tahle chujovina ukazuje, jak pitomej byl originál ;-) ()

Luk Skywalker

Dost věrné originálu, i když některé scény byla přeházené a jinak zpracované, aby to tvůrcům sedělo. Je to poměrně vtipné, i když se použilo jen pár témat a ty se omílali dokola (černoši, vše okolo sexu), nechybí i pár opravdu absurdních scén a hlavního hrdinu "obdařili" předčasnou ejakulací, kterou má asi díky traumatu v dospívání a nejspíš souvisí s hudebním kroužkem :-D. Závěr autoři udělali, takže pokračování nebude třeba, což je v tomto případě lepší a nakonec to není vůbec špatný závěr. ()

Olík

Ten pocit, když natočíte parodii na svým způsobem kulturní odpad a dopadnete snad ještě hůře. Ač milovník parodií (ovšem těch kvalitních, tak jako to uměla legendární trojka ZAZ), nikdy jsem humoru bratří Wayansů nepřišel úplně na chuť. Navíc mi přijde, že rok od roku víc a víc padají suchým záchodem směrem dolů. Tohle opravdu nebylo kdovíjaké povyraženíčko.....laciné, nevtipné.....ano víme, parodujete 50 odstínů šedi, ale co dál? Pokus o gag každou desátou vteřinu...úspěšnost 1 ku 200. Mám tady výzvu pro filmaře všech ras, velikostí i náboženství: Kdo nabídne Marlonu Wayansovy nějakou roly, která není založená na vypouštění tělesných plynů?....myslím si, že už dávno nestal čas jít dál. ()

Nail

Do kina jsem se šel bavit. Oproti hnusu s názvem Padesáti odstínům šedi, které mě nudil a nic neřekl, jsem se u Padesáti odstínů černé nasmál jak za poslední dobu nikdy. Nečekal jsem žádné humor, který by pak intelektuálové rozebírali do posledního písmene a nad šálkem hnusného čaje, honili svá ega o průměrné parodii, za kterou vyhodili své určitě těžce vydělané love, ale prostě jednoduchou oddechovou prču na posilnění bránice. To se povedlo a já s bolavou bránici v klidu odcházel domů. ()

kiimi

Film sám o sobě je velmi hloupý, jednoduchý, navíc s primitivním sexuálně laděným humorem. Pokud jste však viděli Padesát odstínů šedi, uvědomíte si, že lépe pojatou parodii na tento brak natočit nejde! Zatímco v Šedi berou všechny ty kýčové výblitky zcela vážně a působí to neuvěřitelně směšně, v Černé neberou vážně vůbec nic a dokonale se Šedi vysmáli. Film doporučuji jako náplast pouze těm, kteří viděli Šeď. ()