Andre Davis (Chadwick Boseman) prežil už detstve trpkú ranu, keď jeho otca, policajného dôstojníka, zastrelili v službe počas zásahu. Napriek tomu sa Andre vydá v jeho stopách a stane sa hrdým newyorským policajtom. Po tom, čo v dôsledku chybného kroku upadne do nemilosti nadriadených, prichádza príležitosť, aby si napravil povesť a dokázal svoje schopnosti. Pridelia mu prípad lúpeže, do ktorej boli zapletené drogy, počas prestrelky v reštaurácii na Mahattane prišlo o život osem policajtov. Andre a jeho tím majú vypátrať vrahov ôsmich policajtov. Reštaurácia slúžila ako skrýša pre drogy, a tak mu v pátraní pomáha policajtka z protidrogového oddelenia Frankie Burnsová (Sienna Millerová). Aby svoj plán uskutočnil, rozhodne sa prvýkrát v histórii úplne uzavrieť Manhattan - ostrov oddeliť od zvyšku mesta, presmerovať vlaky, kontrolovať vodné cesty a uzavrieť všetky mosty a tunely. Začína sa divoká honba za dvoma ozbrojenými a nebezpečnými vrahmi Rayom (Taylor Kitsch) a Michaelom (Stephan James) na úteku, ktorí sa musia za každú cenu dostať z uzavretého ostrova a uniknúť policajným kontrolám. Počas prenasledovania vrahov však Andre sleduje stopy vedúce priamo na policajné oddelenie a odhalí rozsiahle sprisahanie zločineckej skupiny skorumpovaných policajtov. Sám sa stane terčom útoku a musí odhaliť nepriateľov vo vlastných radoch. Kto stojí za lúpežou a masakrom policatov, a kto ho chce dostať, aby ho umlčal a svet sa nikdy nedozvedel pravdu? (TV JOJ)

Jablickar

Kvalitní akčňákodrama. Dlouho mě žádný film nevcucl jak tento. Film o prolezlém policejním systému, kde si policajti chtějí přilepšit vyděláváním na drogách. ()

jopal

Mozny  SPOILER! Cernoch je opat ten dobry, bieli su vsetci svine. Je tam sice  aj jeden negativny cernoch, ktory sa nakoniec ukaze ako len trosku negativny. Multy-kulty vymyvacka mozgov, pri ktorej vsak cas plynie rychle. ()

Kozlowski8

Chadwick Boseman jako newyorský detektiv, snažící se dopadnout dva muže na útěku, kteří byli přiloupeži drog vyrušeni jednotkou policistů a několik z nich zastřelili... Svižný thriller, který nabízí výborně natočené akční scény, atmosféru a slušné napětí. Celé to ale trochu sráží scénář (scénárista), který si mohl více pohrát jak se samotným příběhem (místy naivní a nelogické pasáže), tak s postavami. Solidní zábava, ale na čtyři hvězdy to není. 65 %. ()

veverysiak

Na viac hviezd bolo treba nadpriemerne popremýšľať a nedovoliť postavám len bezhlavo strieľať, pričom triafa sa len tá lepšia strana, ale aj vyškrtnúť úplné sprostosti a nelogickosti, neviem prečo sa dnes každá krimoška chce nasilu podobať na totálne otrepaného a zdegradovaného Wicka, len biť a strieľať bez zmyslu okolo seba, urobiť čo najviac zárezov do pažby a rozum nech ide na druhú stranu, aj preto je toto zabudnuteľná strieľačka bez štipky dôvtipu a kumštu, takže 35%. ()

zodiak217

Skvelý, nápaditý akčný film, ktorý bol nielen dobre herečky obsadený, ale hlavne nebol prvoplánový. Charizmatický herec v hlavnej úlohe, napínavosť počas celého filmu a skvelo tam fungoval prvok atmosféry, ktorý diváka vtiahne do deja a rozmýšľa čo sa tam vlastne deje a či to skončí dobre alebo zle pre hlavného hrdinu. Užil som si to a ak máte chuť na akčný film môžem len doporučiť. ()

PTuranyi

Výborný policajný thriller. Názov skôr napovedá, že pôjde hlavne o policajnú naháňačku za dvojicou zlodejov, ktorí pri vlúpaní do reštaurácie plnej kokaínu narazia na policajnú patrolu a celú ju postrieľajú. A hoci názov podniku, Mosto, akoby náhodou vtipne podtrhoval to čo hlása meno filmu, pravda je trocha iná. Ide tu o zločin v policajných radách. Hlavný hrdina Andre je správny policajt, rovnako ako jeho otec, ale smrť jeho otca ho poznačila a tak má povesť ostrostrelca, ktorý zločincov skôr likviduje ako zatýka. Tentokrát sa však musí premôcť. Produkcia je perfektná aj keď si zopár klišé neodpustí. Napríklad to s ochutnávaním neznámeho bieleho prášku aby sa zistilo, že je to čistý kokaín. Chadwick Boseman hrá svoju rolu výborne ako všetci herci v tomto filme. 75% ()

brasek

Štýlová kriminálka. Zaujímavý príbeh, stále tempo. Vravím si super! Hodnotil by som na 3,5*, pretože niečo mi tam chýba. Taký dlhodobo zapamätateľný moment. ()

Pavelkedar

Byl to fičák,který díky svižnému tempu sotva nechal vydechnout. Až na pár faktických/taktických přehmatů/přešlapů, krásná večerní zábava. Zvuk DTS:X až tak moc slavný neby a až dobrou lokaci jednotlivých kanálů celkově jen horší průměr. ()

frenkie

Do tohoto snímku jsem šel s tím, že dostanu zase jednu generickou, víceméně černošskou krimi s nějakou fádní zápletkou. Avšak k mému překvapení se z toho vyklubala celkem svěží, velmi energická a odsýpající kriminálka. Sice ta zápletka je opravdu fádní a zvraty dobře odhadnutelné, ale díky velmi dobrému castingu, solidní režii a skvělému zvuku(hlavně v přestřelkách) se z tohoto díla stává v mých očích velmi koukatelná zábava. Netvrdím, že bych si 21 Bridges pustil někdy znovu, ale svojí kvalitu to tedy rozhodně má. Tak tři a půl *, zaokrouhlím nahoru. ()

LucinkaMyska

Celkem příjemný akčňák ala kdo nestřílí první, ten zemře. Jako jo, trochu mě to neustálé pif paf uvádělo do úžasu, protože jsem nikdy neviděla, že by třeba své zbraně nabíjeli a ta jednoduchost střílení, kterou film prezentuje, je až omračující. Nicméně jinak je to příjemně koukatelné a na konci jste z toho až smutní, protože ti dva jsou tak neskuteční smolaři, kteří se během minuty dostanou do takového shitfestu, že se z toho ani dostat nejde. Protože chtě nechtě - takový je život. ()

fabregas1

Staromódní krimi thriller plný akcí a zvratů, který má svižné tempo a který jde hned na věc od začátku až do konce. Jsem rád,že takové filmy ještě nevymřely a že i dnes dokážou pobavit a splnit svůj účel. ()

MartinNewman

Haleluja. To snad ani není možné že v dnešním světě ještě někdo natočí tak parádní, akční, svěží, hustě ubíhající kriminálku. Chvalte Páně ráno, na oběd i večer za takové filmy. Ano, není to nic nového, ale je to oděto do sakra dobrého kabátu, krejčí tomu změřil sakra dobrou délku, dal tomu parádní šmrncovní střih a máme tu krimi o zkorumpovaných fízlech, ve které není nouze o akci, střílí se hutně a vše je dobře obsazeno. Mám dojem že Taylor Kitsch je zrozen aby hrát bastardy a jde mu to náramně dobře. J.K. Simmons v roli zkorumpovaného policisty plní svou úlohu naprosto skvěle jak je u něj zvykem a bohužel zesnulý Chadwick Boseman jako tvrdý nekompromisní polda který jde ke svému cíli a dobře se dívá kolem sebe, aby si postupně vše doložil do skládačky která vyvrcholí skvělým finále, jaké si tato krimi rozhodně zaslouží. Vše uběhne rychle, až je člověku líto že to není delší. Ale buďme rádi že vůbec něco takového dnes někdo natočí a člověk si to může naplno užít. Dávám plných 5 bodů, i když bych dal klidně víc. ()

Natar

Dnešnímu divákovi opravdu stačí málo ke štěstí. Něco tak fádního, neoriginálního a předvídatelného už jsem dlouho neviděl. ()

CheeseFigure

Neviem, čakal som, že tie mosty a to, že je ostrov uzavretý zohrá nejakú väčšiu úlohu. Ako keby to tam pridali po dopísaní scenáru, keď sa niekto spýtal, prečo postavy nepobehovali po celom New Yorku. Inak sa ale jedná o príjemné akčné béčko so sympatickým Bosemanom v hlavnej úlohe. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Herec Chadwick Boseman zemřel ve věku 43 let

Herec Chadwick Boseman zemřel ve věku 43 let

29.08.2020

Hvězda Black Panthera herec Chadwick Boseman zemřel ve věku 43 let. Talentovaný herec prohrál svůj čtyřletý boj s rakovinou tlustého střeva. Boseman hrál kromě krále ve filmech od Marvelu také ve… (viac)