Zvláštní objev přiměje dva mladé lidské prince, aby se spřátelili s elfí bojovnicí a společně vyrazili najít pro svou zemi mír. (Netflix)

Recenzie používateľa psychoJoa k tomuto seriálu (2)

Dračí princ (2018)

Animovaný skvost - kvůli animaci si ráda tento seriál sem tam pustím znovu a jen tak se kochám. Svět je naprosto kouzelný (všichni ti elfové, magie... pecka prostě!), postavy sympatické a bez větších nelogických změn a příběh se za mě skvěle rozjíždí. Trochu bojuju s aspektem veškeré té korektnosti - dva elfí tátové mi zas tak nevadí, ale dvě královny, co mají dceru už na mě jsou trochu moc. Naopak mě velmi fascinuje fakt, že zatím (do 3. série) vlastně nezemřela jediná postava (není to tam explicitně sděleno) a na dojmu to tentokrát pouze přidává. Dětem a těm, co můžou animované pohádky, vřele doporučuju! Okrajově na závěr chci vyzdvihnout originální anglické znění (ty přízvuky mě baví!) ()

Book 3: Sun (2019) (S03)

Mám z toho radost! Animace něco neskutečného, pořád se na to tak krásně kouká. Děj je fakt dobře promyšlený. Například za celé 3 série vlastně nikdo neumřel, ale vždycky je to hezky zakamuflováno a působí to přirozeně. Celá série má vyváženou dějovou linku, odkrývá mnohá tajemství, ale nechává si ta další na příště - pozvolna si je připravuje a rozpracovává. Konec vlastně uzavírá další velkou kapitolu a láká na plno nových podnětů. Skvělé pro děti i starší! Těším se na čtvrtou sérii! ()