Tri sekundy na prežitie

• Česko Tři vteřiny (viac)

Pete Koslow (Joel Kinnaman) je bývalý vojak špeciálnych jednotiek a veterán z Iraku a Afganistanu. Po odpykaní si trestu za zabitie muža počas bitky v bare, zatiaľ čo sa snažil ochrániť svoju manželku Sofiu (Ana de Armas), teraz Pete pracuje ako drogový kuriér pre poľskú mafiu v New Yorku, kartel riadený neľútostným Generálom (Eugene Lipinski). Pete je však aj informátorom FBI, ktorý agentke Erice Wilcoxovej (Rosamund Pike) poskytuje informácie o Generálovi pre neoficiálnu operáciu, ktorej cieľom je jeho zatknutie. Keď sa však operácia FBI nepodarí, čo má za následok smrť tajného policajta, detektív Edward Grens (Common) začne vyšetrovať vraždu, pričom sa mylne domnieva, že je za ňu zodpovedný Pete. Pete je donútený FBI, aby sa vrátil do väzenia v ktorom sedel aj predtým, aby zlikvidoval kartel zvnútra. Keď už sa však nemôže spoľahnúť ani pomoc FBI, jediný spôsob, ako môže zachrániť seba a svoju rodinu, je útek z väzenia... (TV Markíza)

Ruslan

Neskutečně nudnej a navíc i směšnej trapas. Čekal jsem brutální a syrový krimi-drama z prostředí věznice, ale dostal jsem pohádku vycucanou z pozadí. Kdybych šel raději spát, tak bych udělal mnohem lépe. 25% ()

mr_bohowsky

Podľa mňa super film stará škola. Takéto filmy sa dnes málo točia. Všetko musí byť zložité a komplikované. Napätie super zápletka presne to čo potrebujem od skvelého filmu podľa môjho gusta. ()

JB001

Nic moc jsem od toho nečekal, ale o to větší překvapení. Už dlouho  jsem neviděl tak skvělou kriminálku. Líbilo se mi všechno počínaje scénářem, přes herecké obsazení a konče celkovým zpracováním. Jenom nerozumím zdejšímu nízkému hodnocení ()

draxxi

Tak to se mi libilo. Bylo to napinavy a clovek ceka, jakej plan ma Pete za lubem... Navic me potesilo, ze krome napeti a krve co vazne vypada jako krev, neni hlavni hrdina zadnej superhrdina, kterej by vse vyresil jednou ranou pesti nebo dobre mirenym kopem. Nejlip je to videt na rvacce Peta se spoluveznem na cele, ktera pusobi vyzne hodne realne... 28/4/2022 71% ()

Zaks

Celkom slušná kriminálka, herci sa snažili, scenár obstojný. Poľská drogová linka v Amerike - zaujímavý nápad. Asi najnapínavejšia väzeňská časť však vyústila do moc prekombinovaného záveru. ()

Petrval

Nezajímavý thriller z prostředí Polské mafie a jednoho práskače který mu jde v ní o kejhák. A ani zajímavý cast z toho neudělal nic lepšího než lehce podprůměrný film. 2* ()

doom.cz

Studená povýšená agentka, banda nesympatických poláků, zlatem ověšená polská sůva a korupce, kam se podíváš. Jo, to by šlo. Kurwa sem, kurwa tam, polština filmek pěkně ozvláštní, přybjeh jde svižně kupředu a než se jeden začne nudit, je tu konec předcházený efektním výbuchem. U mě dobré. ()

pepazapo

zajímavý film ,který stojí za to vidět odehrávajicí se v prostředí polského gangu a člověka jménem pete Koslow co na sebe musí vzít čin ,který provedl jiný ganster z poslkého gangu film je napínavý a dokáže vás zaujmout pokud mu dáte šanci všichni herci jsou vybráni dobře a svojí úlohu zvládají jenom je škoda toho konce ale jinak pěkný film. ()

Savytan

děj filmu jede na sinusoidě jak na houpačce. Uvěřitelné dialogy střídá ad absurdum toho, co se může někomu stát, když ho v dobré víře chcete zachránit. V žádném případě nedoporučuji film sledovat s českým dabingem, který byl ušit sakra horkou jehlou a působí na celek filmu degradujícím způsobem. Možná by bylo hodnocení filmu o jeden řád výše, ale ten dabing to sráží dolů. ()