Bloodshot: Supervojak

• Slovensko Bloodshot (viac)

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako Bloodshot - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň? (Itafilm)

xxmurphyxx

Mám rád tento typ filmov, človek popri nich stihne kopu vecí...popísať na pokeci, popísať na fejzbúku, spraviť si žrať, odbehnúť srať....a netreba ani stopnúť. To, že to bude mať napínavý príbeh plný zvratov asi ako v análnych lolitách som tak nejak čakal, spolu s nejakým digi bordelom a kopou chlapských hlášok drsných asi ako harmasan hajzlák. Ale toto...wow, toto predčilo všetky moje očakávania. Jediná potentná scéna bola zrejme tá z tunela, zvyšok bieda. Až na tu scénu s padajúcim výťahom, kde si dvaja digi kokoti si dávajú cez hubu s digi dízlom na zelenom platne. To ma už vyzulo. Moje odporúčanie...Dízel nech sa na to vysere, ostatní nech pozrú trailer a je vystarané. ()

chrustie

Technicky velmi slušně zpracované a příběhově podprůměrné (100x viděné) béčko. Diesel je Diesel a kdo se na jeho film dívá s očekáváním výkonu na Oscara, by si měl dát jednu preventivní facku. Škoda, že si s tím někdo víc nevyhrál. Na akční Béčko to ale zase není žádná katastrofa (60%). ()

Blaiver

Opakující se příběh, výkon hlavní postavy je jednoduše nic moc a celkový příběh je opět spíše průměr. Pokud se od filmu nic nečeká dalo by se říct, že divák by si ho teoreticky i mohl užít. Mě osobně film celkem bavilo sledovat, samozřejmě jsem si občas říkal, že blbější už být nemůže. Bohužel něco za tak velkej randál peněz zdaleka nesplňuje kritéria dobrého filmu. ()

johnsnow

Vinco nafta musí sedieť za volantom, alebo ešte fightiť vo vesmíre. pretože mimo Torreta a Riddicka sú jeho filmy slabšie. Avšak zatiaľ čo taký lovec čarodejníc bol ešte celkom obstojný toto je obyčajný B-čkový výplach, kde je vidieť, že rozpočet nebol najväčší ale napriek tomu to nebolo zlé a akčné scény boli slušné, najmä tá v tuneli, záverečná pre mňa slabšia ale nevadí. Na Gonzales sa dobre kuká, Pearce je proste herecká kvalita a zvyšný sú už nič moc najmä ten IT černoch bol neskutočne otravný. Pozrieť sa to však dalo. ()

JenYu

Nápad a úmyslné matení diváka hodnotím pozitivně, Vin Diesel mi do hlavní role ale příliš nesedl. Obvyklý akční film, kde Guy Pearce opakuje svoji roli šíleného vědce z Ironmana 3. Zajímavé tetování KT. ()

blazma

Nenáročný zajímavý scifi akčňák. filmové obsazení vedené Vinem Dieselem je v pohodě. Pokud však od takových filmu čekáte že bude mít zápletku propletenou skrz celou planetu, tak hledáte špatně. Tento film vám nemá vytřít zrak super ohromnými až oscarovými výkony a scénářem. To co tenhle film dokáže je vás zabavit, zajímavou akci a scifi pojetím budoucnosti v oblasti vojenské technologie. Zkrátka a jednoduše v pohodě průměrný akční scifi. ()

blondboss

Veľmi priemerná akčná fantasy jednohubka, ktorá doslova sedí týpkovi, akým Vin Diesel nepochybne je. Každopádne ale tento komiks nie je natoľko zaujímavý, aby sa z toho vykľul nejaký prelomový blockbuster, aj keď musím uznať kvalitu digitálnych efektov na úrovni Matrixu 20-tych rokov nového tisícročia. Dejovo ma to ale nezaujalo a malo to dosť hluchých miest, takže za mňa len priemerné hodnotenie. 50 % ()

M_Bery

Nápad skvělej, provedení a výběr herce horší, ale i tak se mi Vin Diesel v roli "superhrdiny" celkem líbil. Má to celkem dobrý děj, a myslím si, že by Valiant Comics co se filmů týče mohly mít i budoucnost... ()

JasonV

Bezmyšlienkový, generický akčný výplach, kde vlastne nič nedáva zmysel a ktorý sa môže smelo zaradiť k dieselovým prúserom typu Babylon A.D. alebo Posledný lovec čarodejníc. ()

ESNYR

Když si přečtete v zajímavostech co a o čem cca by tak asi měl být Bloodshot, může se to zdát jako zajímavý a celkem slušný materiál na serii filmů (klidně i seriál) Jenže Vin Diesel neumí poznat tu hranici kdy už to není ani směšně zajímavé (Rychle a Zběsile jakékolivčíslo .... kdy jen čekáte jakou ptákovinou překoná tu poslední a je to k smíchu) ani zajímavé ale jen trapné a později i nudné. Neupírám tomu snahu představit nám "novou" látku na pár filmů, jenže to by k tomu musel být puštěn někdo jiný a ne tento neherec. Scéna v tunelu mohla být zajímavá, kdyby se nezačalo sloumoušnovat a kdyby se přestal hrdina tvářit jako když potřebuje na velkou ale teď nemůže protože hraje. Ta parta okolo je taky celkem nic moc - Eiza zaujme jen asi ve 2 scénách protože je to hezká žena, ti další nemají čím a kde - což ani nevyčítám hercům ale prostě scénáři. Budeme zlí a drsní protože je to tady napsaný. Kdyby .... tak to mohlo být i třeba za 3 hvězdy ale na víc jak 2 to nevytáhne prostě nic. Za tunel, krásnou Eizu, výtahovou scénu a za příjemně záporáckého Guy Pearce, dávám 2. A po vééééélmi dlouhé době a se studem ve tváři musím chcanechca souhlasit z verbalem "přiměřeně zábavná průměrná scifi kokotinka s lacinými efekty, na kterou se ale v případě nouze podívám znovu mnohem raději než třeba na ten Naftův přiblblý šroťák" Pokud někdy vznikne dvojka, což asi jo (Po FF 10, kromě Riddicka nic jiného nemá a dvojku Bloodshota sliboval už několikrát), tak doufám že to zkusí s jiným rejžou a jinýma scénáristama. ()

HNTR

ČSFD kritici se opět předvádí.. :) Na akční bečko ideální. Vin se snaží, efekty jsou super, nevím asi je tu někdo níž cgi master a udělal by to líp. Škoda, že film vyšel zrovna v týhle době. ()

Heywood

Zase jeden pokus vytvořit dalšího Terminátora, který nakonec plácá moudra o tom, že není důležité, čím jsme byli, ale čím budeme. To si asi váleční zločinci také říkají... a nastrkávání Eizy do kdejakého filmu tomu filmu dost škodí. Každá modelka se v herečku nezmění. ()

argo.smile

Vin číslo Benzín bol pre mňa najsympatickejší v úlohe Riddicka. FF nemám v láske a viem, že je to Béčko, ktoré mám ja rád ale tu si to moje nadšenie nezískalo. Podobné Upgrade a Elysium neprekonané. ()

kyrysar

Je to trošku taková nuda. Připadalo mi, že jsem se koukal na film z devadesátek. V té době by to byla fakt pecka, ale hrál by tam spíš Van Damme. Trošku to chtělo zapracovat na postavách a na motivech... ()

TheBrain odpad!

Chcete film kde nájdete každé klišé, stupídne herecké výkony, trápnu komickú postavu s hláškami, ktoré sú otravné a nie humorné ako si mysleli že budú? A čerešnička na torte: vlastne je to celé dementne. Super Mario ma lepší príbeh a asi aj herecké výkony ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (viac)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (viac)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (viac)

PF 2020

PF 2020