Bloodshot: Supervojak

• Slovensko Bloodshot (viac)

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako Bloodshot - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň? (Itafilm)

jenspifa

Za mě dobrý, takový 80's béčko. Samozřejmě to mohlo být i lepší, ale já od Diesela na starý kolena ani víc nečekal. Na procenta to zkouknu ještě jednou ()

AmunRa

Asi nejlépe zhodnotím film tak, že hodinu po shlédnutí už si nepamatuji o čem to bylo. Filmy o falešných realitách a vrtání se v paměti už tu byly a každý z nich byl lepší než tento. Zbývá stárnoucí Diesel, kterému ty akční scény nevěří už ani největší optimista, Guy Pearce v roli, kterou si už lépe střihnul v Ironman 3 a asi jediná koukatelná postava zahraná Lamorne Morrisem. A pro pány chodí okolo přitažlivá Eiza González. Není to vyloženě zklamání, ale také nic hodného zapamatování. ()

mokki5

Na Dieselovy poměry celkem dobrý film. Ono od někoho kdo se točí v jedné jediné sérii a nic jiného natočit nedokáže je to celkem milé překvapení. ()

Fredolino

Neříkám ani tak, ani tak, když to pojmete jako oddechovku, u který si nezatížíte mozek, tak dobrý. A vlastně, co točit? Hamleta, či jinou klasiku? Rád se na ně podívám, ale potřebuji i takovéhle filmy, když přijdu z rachoty, určitě si nechci pustit životopisněpsychologické drama s detektivní zápletkou, ale potřebuji přesně toto, vypustím páru a pak si můžu něco pěknýho přečíst. ()

Pythonator

Dieselový nanobotí terminátor, který si umí rychle zrekonstruovat nejen tělo, ale i oblečení... Cože? To zní jako naprostá kokotina, na kterou se nedá dívat. Ale dá. Čumím jak puk. Akční scéna s výtahem je dokonce skvělá a je tu celá spousta dobře natočených a přehledných efektních akčních záběrů. Já ještě na stará kolena budu žrát ty Dieseloviny. Eiza González je kočka. Talulah Riley je kočka. Co víc si můžete od akčního béčka přát? A vůbec... Tohle není žádné béčko. ()

medveed

Svižná oddechovka, která pro mne byla, po všech těch bláznivejch Avengerech, X-manech a DC teamovek osvětlením. Vzhledem k aktuálnímu zdejšímu nízkému hodnocení, prihazuji hvězdu navíc. 70% ()

Ondak

Dá se v dnešní době postavit film pouze na počítačových efektech? No ano dá, ale nefunguje to. Tento film je toho jasným důkazem. Vše ostatní je hrozně špatné. Děj filmu je tragický a úplně nesmyslný. Neznám komiks, ale přijde mi že tento superhrdina nemůže fungovat. Po zjištění jeho hlavní slabiny je úplně jednoduché ho porazit. Všichni o něm ví, ale nikdo na něj není připravený. Tím pádem je postava hrající Vin Diesel neporazitelná. Jeho herecký výkon je na jeho standardní úrovni a ostatní herecké výkony jsou špatné. Vlastně to poslední co zbyde je vizuál, který je super zpracovaný. Ale měl bych výhradu v podobě zpomalovaček a zastavovaček. Mě to prostě ve filmu vadí a nemá to na mě takový ten wow efekt. Celkově se jedná o podprůměrný film. ()

Bragi66

Peakčněný SF film, který nezachrání ani všechny ty nánotechnologie a raketové sáňky. Ani ty zamilované scénky Dieselovi moc nejdou, možná měl raději zůstat u těch naftových motorů. Zejména ta vložka "ztroskotání v poušti" mohla být klidně o dvacet minut kratší. ()

Bogrant

Diesel to opäť skúša bez volantu v ruke a opäť z toho vzniká dosť zmätený a nezáživný akčnák, v ktorom to Vin "dopracoval" do pozície toho najmenej zaujímavého článku, pretože sa tvári stále rovnako nasrato a vážne. No už je to dávno obohrané. O to viac, že sa tak prezentuje v akčnom filme, v ktorom akcia je pochabá a dejové spletitosti nudné. Ako-tak to zachraňujú len triky a v druhej polovici bizarný Morris s jeho nadhľadom, ktorého sa mali držať všetci. A mimochodom, najviac cool je tu múka, to asi hovorí za všetko. ()

Dave_Novic

I když je to taková prkotina, která nedokáže pořádně držet děj a zápletku tak musím říct že jsem rád, že někdo investuje do podobných žánrů a vcelku zajímavé pojetí scifi-military. Film stojí za jedno shlednutí, pokocháte se nad pěkným CGI a vcelku pěkný finální boj s aktéry. Rozpočet a obsazení je vcelku v pohodě, ale tam kde měl sáhnout scénárista nedosáhne ani režisér. Nějaká kontinuita tam funguje ale nesmyslné skákání včase kdy se v tom neorituje ani sama postava ve filmu je děsivá a raději chci na to zapomenout. ()

Orion12

Jako co k tomu dodat , béčková produkce , céčkový příběh a asi i béčkovi herci. Je to prostě akční výplach u kterého vypnete mozek užíváte si akci a přemrštěné akční scény. Ale tady nefunguje ani to. Občas se rád podívám na takový akční výplach - Rychle a zběsile atd, ale tohle tomu nesahá ani po kotníky. Příběh je předvídatelný již od začátku , navíc vše vyzradil trailer, ale Diesel neumí zahrát skoro nic. Pozor, kromě výrazu jsem drsná nabouchaná gorila se zde naučil jsem nabouchaná zmatená gorila a jsem nasraná gorila. A to mám Diesela dost rád z série rychle a zběsile, ale tady jeho scény prostě postrádaly aspon trochu herectví. Akční scéný jsou i celkem fajn, ale je vidět nízký rozpočet a levnější triky. Zpomalování času se nepoužívá 10 let. Jinak herci ve vedlejších rolích jsou fajn a několik je známých z jiných projektů. Za mě akční výplach, bez větších hereckých výkonů, s nízkým budgetem a předvídatelným příběhem. Když si něco budete chtít pustit jen tak do pozadí, třeba při žehlení doporučuju. (já jsem u toho nežehlil). 4/10. ()

chosan

Sice to není úplně film, který bych od Vina očekával, ale i v komiksovém příběhu dokáže Vin Diesel zaujmout. Film plný solidní akce, docela dobrého příběhu a hlavního hrdiny zaslouží 75%. ()

nevergiveup

Typicky béčkový příběh s pár celkem očekávanými plot twisty. I tak si myslím, že je zdejší hodnocení až moc přísný. Je to docela solidní jízda, která je chvílemi trochu víc absurdní, ale to je vynahrazený docela zajímavými high tech nápady. Vin Diesel je prostě Vin Diesel, nikdy nemám problém se na něj podívat a i tady splnil to, co se od něj dá čekat. Nikdy to není masterpiece, ale úplný průšvih taky ne. Fajn chill, nad kterým vůbec nemusíte přemýšlet. 65% ()

brkerez

Asi by to nebyl jinak Vin, ale pro mě je Vin svuj největší nepřítel. Kdyby častějc sundal tu otravnou drsňáckou škrabošku, byl by to vlastně docela oukej vejplach pro chvilky, kdy chci mít mozek zaplej jen v režimu podpory životních funkcí. A toho akčního hrdinu se mu tady fakt nevěřil,  že byl vypasenej a filmaři moc dobře věděli, proč ho nenechali se moc hejbat, bych mu odpustil. Horší bylo, že mi přišlo, že mu každou chvíli na place padne hlava a začne chrápat. ()

Holly_Molly

Akční pohodka na nudný odpoledne. Vizuálně super, s hodně dobrou akcí (hlavně ta v tunelu byla výborná), ale s příběhem co vyšumí z hlavy tempem rychlejšim než je běh dítěte na záchod po prvním kari..Druhej den už jsem vůbec netušil o co tam vlastně šlo :-D ()

draxxi

Mam rad Vin Diesla, a mam rad i efektni zabery, ale v dnesni dobe uz tohle samo o sobe nestaci. Hudba jak z devadesatek, chvilkama vykradenej Terminator, napeti zadny, pribeh prostinkej a kluci se perou, vypadaji cool, perou, vypadaji cool... Strepy, kulky, prach se hejbaj zpomalene, a jako tresnicka moralni poselstvi u zapadu slunce nakonec... Ach jo... 29/7/2022 61% ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (viac)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (viac)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (viac)

PF 2020

PF 2020