Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (4)

Part 1 (2018) (S01)

Když jsem předloni na doporučení dal šanci seriálu Brickleberry, vyklubala se z něj i přes ona místná znechucení ohromně zábavná podívaná do okamžiků, kdy nemáte více než půl hodiny času si u něčeho odpočinout. Bylo mi vskutku líto, že potrhlý příběh ještě potrhlejších rangerů už nám skončil. Naštěstí se téměř totožný štáb rozhodl jen vyměnit prostředí, jména a kanál, se kterým nový projekt splácá. A tak vzniklo naprosto stejně ulítlé Paradise PD, jež je v mnoha ohledech ještě méně přístupné, mně ale tenhe trapnohumor na ty nenáročné dvacetiminutovky vyhovuje. ()

Part 2 (2020) (S02)

Budoucnost druhé řady jednoho z nejšílenějších animáků byla poněkud nejistá, přeci jen jsme ji měli původně dostat už loni. Já ale ke svému štěstí narazil na tu prvotní až přelomem října a listopadu, takže jsem netrpěl nikterak dlouhou čekací dobou. Po ní dorazila o dvě epizody kratší, kadencí vtipů i nesmyslností ovšem mnohem bohatější sezóna, po níž si rád počkám i na tu třetí. Kdo miluje předchůdce jménem Brickleberry, měl by vyzkoušet minimálně zdejší dokonale ujetý crossover. [viděno na Netflixu] ()

Part 3 (2021) (S03)

Ujetější animovaný seriál na Netflixu asi pravděpodobně nenajdete a to jsem z nich viděl valnou většinu, tudíž mohu oprávněně soudit. Tak úchylná témata nejsou schopni řešit ani tvůrci South Parku. I přes nějaké záležitosti, které jsou silně přes čáru, je ale tenhle animák ryze vtipnou zábavou, která se ráda chytá nejrůznějších životních i společenských klišé a já se rád za rok podívám na další řádku ujetých kreslených nechuťáren. [viděno na Netflixu] ()

Part 4 (2022) (S04)

Vůbec jsem to po třetí řadě nečekal, bál jsem se, že poslední dovětek kriticky nekorektního animáku bude už fakt paskvilní pětihodinovkou, opak je ale pravdou. Samozřejmě se opět dostavily epizody, u nichž jsem se cítil až trapně, naproti nim ale také nejeden díl, u něhož jsem se skoro za břicho popadal a užíval si veškeré narážky, kterými tahle banda rozhodně nešetří. Tahle poslední štace definitivně patří Dustymu, ale nebude jediný, kdo mi bude chybět. [viděno na Netflixu] ()