Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

HSGID

Pre mňa osobne je iba jedno Jumanji a toto to rozhodne nie je. Človek sa pobaví ale nič viac nemá to tu správnu atmosféru ako jednotka. ()

Kubi

Původně jsem neměl vůbec v úmyslu na film jít, ale byl jsem přemluven většinou. Na místo béčkového filmu, který jsem čekal, se z Jumanji vyklubala skvělá zábava a rozhodně nelituji, že jsem měl tu možnost ji vidět. Přemýšlím, který z hlavních hrdinů se mi líbil nejvíc, ale vlastně se mi líbili všichni. Tenhle film zkrátka funguje a rozhodně se na něj rád podívám i příště. ()

Spulik

Jedná se spíše o puberťáckou komedii než o volné pokračování původního filmu Jumanji. Fanoušci původního Jumanji tak budou nejspíše zklamaní jako já. Jako komedie film neurazí, ale ani ničím zvláštním nenadchne. Co se 3D týče tak film nemá jedinou scénu s 3D efektem před plátno takže 3D rozhodně NEdoporučuji! ()

cica

V prvom rade netreba ísť na tento film s pocitom, že kdesi uprostred filmu vyskočí spoza stromu naklonovaný Robin Williams. Čím skôr to pochopíte, tým viac filmu si užijete. Je to milá oddychovka bez hlbokých myšlienok, s pár vtipnými chvíľkami. Súhlasím s názorom, že je to vlastne počítačová hra na filmovom plátne. ()

Hunt3r

Vynoveny Jumanji v hlavnej ulohe s Deaynom ma neskutocne pobavil, sarm ktorym si ma tento titul ziskal ma skutocne zaraza, najma po tom co som si z pociatku vela nealuboval. O to som ostal v nemom uzase ako sa tento Jumanji chopil svojej nastupnickej role svojho predchodcu z minuleho tisicrocia. Dlho som sa z chuti v kine tak nezasmial ked sa mam priznat. Dej si ma nesmierne rychlo ziskal a uz po prvych minutach som sa pristihol ako prezivam celu situaciu s hercami vo filme. Skutocne som mal pocit akoby to nebol film ale realita odohravajuca sa pred mojim zrakom. Kombinacia humoru akcnych scen a dobrodruzneho prostredia teda priniesla ku koncu roka skvely titul ktoremu i napriek malym nedostatkom ktore ani nestoja za spomenutie musim udelit plny pocet hviezd a zaradit ho medzi uzku spolocnost filmov ktore si z chutou pozrem este niekolkokrat. ()

sabi369

Pokračovanie už klasického filmu sa podarilo. V hlavnej úlohe Dwayne Johnson, ktorý je magnet na divákov, svppoju úlohu zvládol super. Jack Black si tiež určite zaslúži pochvalu. Zahrať ženu v mužskom tele určite nie je ľahká úloha. Samotný film bol spravený trošku viac komediálnejším spôsobom než pôvodna verzia. Scénar mal hlavu aj pätu s viacerími vtipnými hláškami. Určite odporúčam pozrieť. ()

vogast

Predcilo predchozi verzi. Mel jsem pocit, ze jsem porad ve hre i s logikou poctu zivotu jako promennou. Slusne vykony, dobra sranda! Poctive 4 hvezdy. ()

SilGhost

Předlohou k tomuto filmu byl původní rodinný film Jumanji, který se mi líbil, ale bohužel jeho příběh už dnešní děti netáhne, tak jako nás starší. A tak natočili jeho remake se všemi prvky, se kterými se dnes děti běžně zabývají – mobily, sociální sítě a počítačové hry. Začátek sice drobně zadrhává, ale po chvíli se přesto podaří dostatečně vykreslit hlavní hrdiny tohoto rodinného filmu. A jakmile dojde k jejich přenesení do světa Jumanji – ano, je zde trochu změna, která dává naprosto smysl – džungle nepřijde do reálného světa, ale hlavní postavy jsou prostřednictvím avatarů součástí příběhu. A zde jsou právě vtipně použity prvky ze světa našich dětí. Ano toto je rodinný film, nad kterým nemusíte přemýšlet a jen se bavit. A to je ta hlavní jeho deviza – baví a baví i ty děti, které původní Jumanji vidět netouží. ()

Aralenor

Věřím, že herci nebyli postaveni do jednoduché role. Tím myslím partu dospěláků ve hře, kteří se měli chovat jako puberťáci. Podle mě se to vydařilo. Nepůsobilo to divně nebo nevkusně ba naopak byl to dobrý výkon od všech herců. Nutno zmínit skvělý výkon Jacka Blacka. Ten to neměl se svojí rolí zrovna nejjednodušší. Věc která možná někomu mohla vadit byl humor. Mně to ale nevadilo. Humor byl opravdu na hraně. Dejme tomu na hranici puberťáckých keců a cringe vtipů. Ale na obou hranách propasti se podle mě udržel a vytvořilo to docela zajímavé vtípky. Děj probíhal akčně. I přes nabalování dalších informací a děje to nepůsobilo splašeně. Podle mě dobrá práce. Nuda v kině nebyla. Takže pokud si někdo chcete na chvíli odpočinout u fajn filmu tohoto žánru. Nemusíte váhat. ()

ferdomravec

Musim sa priznat ze podla trailerov som cakal ze to bude komercny prepadak. No tržby z americkych kin ma donutili ist do kina. Nelutujem. V zanry dobrodruzno akcna komedia som nevidel lepsi film od Indiana jonesa a poslednej krizovej vypravy. preto 5*. Objektivne ako film to je ale za 4*. Inak vyborna oddychovka. ()

Dolis87

Začátek vás pěkně uvede, stručně představí postavy a vztahy mezi nimi a to bohatě stačí. Část v džungli ne naprostá pecka! ☺️ vztahy se pěkně rozvíjejí (stejně jako postavy) vtipy se střílí (Jack Black jede), no a konec je prostě koncovatej, nic nezkazil. ()

io.

Stručně řečeno je to oddechovka pro teenagery, ale já jsem se u toho taky dobře pobavil. Žádná filmová klasika z toho asi nebude, ovšem zpracování je perfektní, herci taky a myslím že se u toho pobavíte. 3D provedení rozhodně stojí za to protože tvůrci poměrně dobře dokázali jeho potenciál využít, což se bohužel u každého filmu nepodaří. ()

fajntomas

Dvojkový digi-film bez ducha, bez nějaké osobitosti, výkonu herců,... Ideální pro někoho, komu se líbí přátelé, road trip nebo slečna drsňák. 70% ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)