Star Trek: Short Treks

Sci-Fi / Dráma / Krátkometrážny
USA, (2018–2023), 2 h 27 min (Minutáž: 2–18 min)

Anson Mount, Ethan Peck, Rebecca Romijn, Mary Wiseman, Yadira Guevara-Prip, Aldis Hodge, Doug Jones, Rainn Wilson, Rosa Salazar, H. Jon Benjamin, Mimi Kuzyk (viac)

Kolekce krátkých příběhů, která jde do hloubky a dále rozvíjí klíčové postavy ze světa Star Treku. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa jjjerry k tomuto seriálu (9)

Na útěku (2018) (S01E01)

Feministické, navivní, nelogické. Proč ze Star Trek universe někdo začíná dělat trapná "motivační videa"? ()

Calypso (2018) (S01E02)

Tohle mě potěšilo. Nejlepší epizoda "minisérie". Jak herecky tak scénaristicky. Škoda, že podobný styl neměla celé serie. ()

Nejjasnější hvězda (2018) (S01E03)

Celkem děj zajímavý, ukázka nové planety. Ale kontaktování civilizace před Warpem? Saru by se nikdy do akademie nedostal. Jeslti má tohle obahovat jeho roli, tak spíš ukazuje jeho méněcennost a neschopnost. ()

Mistr úniků (2019) (S01E04)

Jako samostatný příběh bez návaznosti na Star Trek za 4*. Jinak zbytečně přehnané. U finále jsem se zasmál. Nic víc nic mín. ()

Q&A (2019) (S02E01)

Jsem rád, že se děj posunul.Ale výtahová scénka mě nenadchla. Čekal jsem trošku více děje. BTW co ta hudební vsuvka? to už scénaristi neví co tak to bude muzikál? :-D ()

The Trouble with Edward (2019) (S02E02) odpad!

Přehnané, trapné. Jak se pnoží? Najednou hmota vzniká z ničeho? Karanténa? Tam je tolik děr, až to není možné. Jestli to měla být parodie na Star Trek, tak se nehodí do serie. ()

Ask Not (2019) (S02E03)

Asi nejlepší díl série. Alespon to mělo hlavu a patu. Děj a dobré postavy. ()

The Girl Who Made the Stars (2019) (S02E04) odpad!

To nemá nic společného se StarTrek. Zase jen přehnaný feminismus a snaha a všepování výjimečnosti a sebevědomí komukoliv. Ach jo. Velké zklamání. ()

Ephraim and Dot (2019) (S02E05)

Trapný animák co se do StarTrek universa vůbec nehodí. ()