lu.ger

taková ptákovina, jako chápu na jednu stranu, že triblové jsou šaškárna a i jsem se nasmál trošku, ale na druhou stranu mi to přije trochu jako dehonestace star treku. no nic moc, 20% ()

PKD

Po Lower Decks jsem si naivně myslel, že mě již nic nepřekvapí. Ale ta reklama na konci....za to ty 4. Nevím, zda mě to má urážeti či co, ale kašlu na to. No a ten děj před tím byl pohoda jazz, včetně toho úchylně slizského vědátora (který na mě silně působil jako kombinace gaye a pedofila, eeeew) co posílá anonymní zprávy negativního charakteru o své velitelce. Tribblové byly prostě Tribblové, jako vždy a to jak Tribbl vystřeluje z dalšího, to jsem ještě neviděl, checht. Plus za to, že jsem viděl dalšího kapitána krom Pikea. V tomto př. kapitánku.;-) Palce nahoru za jakýkoli záběr na Enterprise. Jako bonus loď třídy Magee (co ti tvůrci DSC hulili, když vymýšleli ty názvy?:), která mě vždy bude facinovati tím, jak někdo prdne talíř a na něj pak přilepí 2 warp gondoly a má hotovo, haha. Podobné ujetiny dělali i autoři DS9 v Dominionské válce.;-) Zde ovšem, totálně přeplněná chlupatými koulemi.  *Srst může způsobit zadušení. Je doporučeno oholit cereálie Edwardovým značkovým holítkem na Tribbly, obsaženém v hrací soupravě - Super Salon Tribblovských Cereálií (prodávaném zvlášť). Edwardovy Cereálie s.r.o. nejsou zodpovědné za to, jestli tribblové po požití přežijí a replikují se v zažívacím traktu. Žvýkejte opatrně.  ()

filmmovier

Perfektní, velice zábavná blbinka, která snad ani jiný účel nemá. Doufám, že ta potitulková scéna do budoucna vůbec nic neznamená. Hlavní trojice naprosto perfektní, hlavně mě ale překvapila Rosa Salazar. 90%. ()

• Epizóda obsahuje potitulkovú scénu - prvýkrát v histórii seriálov, či filmov z prostredia Star Treku. (koba)