PKD

Nemohu jinak. I přes tu vokální vložku. DSC nesnáším, Pikrd mě celkově moc neohromil (úplná hrůza to taky není), ale nový Pike+2, včetně lodi mě tenkráte naprosto dostal. Jelikož s opatrně optimistickým pohledem (jak by řekl Obi-Wan), vyhlížím STSNW, tak objevení tohoto přišlo v pravou chvíli. Number One je prostě super a konečně! po více jak půl století jí dali plné jméno (a jako bonus navíc, pěkná baba, jak se lidově říká), Spock je docela v pohodě a jsem rád, že zde má jako komplet Spock včetně uniformy, které jsme si v DSC moc neužili (toho zarostlého šílence z 2.s. DSC, nepočítám), dost prostoru na to, abych věděl, co od něj v novém tv s. mohu čekati. Za mě mohli v tom výtahu býti klidně třebas 30min. stopáže dílu. A závěr na mňamózním můstku bych potřeboval natáhnout tak na hodinu. Jen nechápu ten výtahový systém. Ten je fakt bizár na entou. To jsem netušil, že je TOS Enterprise větší uvnitř, než zvenku. Že by skrytá pocta STE dílu Future Tense? ;-))) ()

filmmovier

Docela dobrý, ale pro mně víceméně docela už na hraně, ačkoliv to vlastně dává docela smysl. Spock v podání Ethana Pecka je prostě super a Pike je ještě lepší. Je fajn, že se k posádce Enterprise tvůrci Discovery vrací alespoň takhle. 70%. ()